Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Stránky obcí - úřední deska

31. pro 2010 00:28 #68838
Odpověď od Cufe
Admin
Ten nápad s menu položkou přímo na určitou kategorii v úřední desce je dobrý nápad.
Ohledně vkládání souborů přes frontend, to je taky výzva, co Houbáku? ;-)

Jinak modul je opět skvělá práce... krása střídá nádheru :-)

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

03. led 2011 20:56 #68932
Odpověď od vlada
Nováček
Ahoj
Problémy s instalací žádné, modul spuštěn na www.kornatice.cz v pravém slouci v úvodu.
V css šablony upravena pouze tloušťka písma v názvu dokumentu, pokud není zvolen jako odkaz. Lépe to vypadá. Jen jméno třídy "nazev" není příliš orinální, ale s podivem k žádnému konfliktu nedošlo. Ani nemůže. Až tak moc toho neměním :laugh:
Asi jdu proti proudu ostatních uživatelů, ale pokud někdo chce nový dokument otevřít, ať jde na desku a pořádně si ji prohlédne a dokument si najde. Aspoň se mu nezkrátí žíly :laugh:
Hezká nadstavba původního záměru. Už deska žije někde jinde kromě "mého" webu?

03. led 2011 21:08 #68935
Odpověď od vlada
Nováček
Probíhá diskuse na téma vkládání z FE. Prosím. Ale dovolím si jednu poznámku z praxe. Práce nesmí být až tak jednoduchá. Ne proto, že se uživatel nudí, ale že si pak ničeho neváží. Pokud musí něco pro funkčnost udělat, může toho víc zkazit ( a zkazí) a víc si pak dává pozor. Pokud něco někam seká jak Baťa cvičky, je mu všechno fuk a chce víc a víc a víc. :laugh:
Nebo máte strach vůbec je do BE pustit? Já vkladatele napřed vyděsím :ohmy: , pak ukážu :unsure: , pak si to zkusí sami :huh: a jde to ;) . A pak si dávaj bacha.

03. led 2011 22:59 #68938
Odpověď od Jirka
Začátečník
Tak jsem to nainstaloval na zkousku na jeden web a behalo to, dnes jsem to nainstaloval na jiny, vytvoril kategorie a poku chci pridat dokument hodi hlasku:
Parse error: syntax error, unexpected T_OBJECT_OPERATOR in /httpd/html/web/www/administrator/components/com_urednideska/controllers/upravazaznamu.php on line 127
na radku 127 je :
Code:
if (JError::getError()->message != '') { $link = 'index.php?option=com_urednideska&view=upravazaznamu&hidemainmenu=1&task=edit&id[]='.$post['id'].'&catid='.$post['catid'].'&publish_up='.$post['publish_up'].'&publish_down='.$post['publish_down'].'&title='.$post['title'].'&created_by_alias='.$post['created_by_alias'].'&jedcislo='.$post['jedcislo']; }

nevi nekdo co s tim?

04. led 2011 08:05 #68942
Odpověď od Dan
Začátečník
Já jsem nasadil zatím úřední desku do testu a dodal tam dokumenty za celý rok 2010 (což je u nás něco přes 50). Modul jsem ještě nezkoušel, protože v tuto chvíli tam nemáme žádný platný dokument - jsou pouze v archivu. U nás se totiž na elektronickou desku dávají jen ty dokumenty, které se vyvěsit musí (vyhlášky, rozhodnutí atd.). Vše funguje bez problémů.

Jen bych měl drobný námět: pokud na desce není žádný dokument, tak je to malinko zavádějící a uživatel by to mohl považovat za chybu. Bylo by možné pro tento případ zobrazit pod formulářem hlášku typu: "Na úřední desce není v tuto chvíli žádný dokument."? Nebo to dát jako další nastavitelnou hodnotu - pokud bude prázdná nebude se zobrazovat.

To samé by se dalo dodělat i do modulu.

04. led 2011 15:44 #68956
Odpověď od vlada
Nováček
No, já to řešil tak, že v některých kategoriích mám dokumenty s různou dobou vyvěšení (rok, nikdy) Takže tam stále něco je.

Powered by Fórum