Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Stránky obcí - úřední deska

13. pro 2010 14:56 #68278
Odpověď od vlada
Nováček
Díky moc, už jedou. :) To byl následek likvidace staré úřední desky udělané z Phocadownload. To jsem zvědav, co jsem ještě přehlédl. Však ono se ještě něco ukáže :(

22. pro 2010 19:40 #68628
Odpověď od AdKo
Začátečník
Vyborny komponent do Joomly, suploval som to inymi komponentami co bolo komplikovane.
Este to nie je nasadene na ostro, ale dam urcite vediet ;), Vedel by niekto spravit MODUL o poslednych vyvesenych dokumentoch?
(rad by som to spravil ale nerozumiem sa kodovaniu:() )

23. pro 2010 09:42 #68646
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
O vánocích budu mít snad trochu čas, tak se vrhnu na ten modul.

26. pro 2010 01:37 #68693
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Mám vytvořený základ toho modulu, ale teď bych potřeboval vědět, jaké údaje by měl modul obsahovat, co by se u něj mělo nastavovat a atd. To, co jsem zatím vytvořil je k nahlédnutí na stránkách vlevém sloupci.

26. pro 2010 07:51 #68694
Odpověď od fire150
Pokročilý uživatel
Nevidím nič len :
Warning: require_once(/home/users/houbak/uredni-deska.g6.cz/web/components/com_content/helper.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/users/houbak/uredni-deska.g6.cz/web/modules/mod_urednideska/mod_urednideska.php on line 14 Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/users/houbak/uredni-deska.g6.cz/web/components/com_content/helper.php' (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/users/houbak/uredni-deska.g6.cz/web/modules/mod_urednideska/mod_urednideska.php on line 14
??????

Myslenie je najťažšou prácou aká existuje a práca ma fascinuje!
Celé hodiny sa vydržím pozerať, ako niekto pracuje

26. pro 2010 09:45 #68695
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Omlouvám se za menší chybku ... teď už by stránky měly zase fungovat.

Powered by Fórum