Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Vylepšení joomlaportálu - forum a spol.

10. dub 2006 17:17 #6785
Odpověď od Aramon
Uživatel
Řekl bych to takhle: nynější soukromé zprávy jsou o ničem, neuchovávají se odeslané a podobně. Ale pokud se tu nahodí SMF fórum, tak už žádný modul na soukromé zprávy nepotřebuješ, protože ty jsou v tom fóru (jako fórum, ne jako vtip :P )

Kdyz mi nekdo poradi, pouzivam tlacitko "Odpovedet", napisu "Dekuji" a dam "Odeslat" :-) A jak jsi na tom ty?

10. dub 2006 20:51 #6801
Odpověď od HonzaG
Moderátor
Ahoj, máš do toho i češtinu? Já zkoušel před časem nějakou ranno verzi a ta byla nepoužitelná. Ale jak píšeš chvály, zkusil bych ji znova:)

To Aramon:
SMF se nahodí, až bude lokalizace a postup jak přemigrovat stávající fórum na SMF (vím že to jde). Takže se ptám - jak jde překlad?
Z návodu se kolega už zbaběle vyhnul, tak jsem zvědav co se bude dít dál. Zatím jsme jen u silných řečí.

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

10. dub 2006 21:02 #6803
Odpověď od Aramon
Uživatel
Jazykove soubory uz mam k dispozici, uz jsem se v nich i rozkoukal a vybral jeden, ktery prelozim (je to o osobnim infu uzivatele, by mne nenapadlo, ze tam muze byt tolik polozek), az dokoncim, jdu na dalsi soubor.

IMHO: jsme vypadl z obrazu, o jaky navod slo? Jak pouzivat SMF? Asi bych si na to troufl a mozna by to bylo i rychlejsi, nez prekladB)

Kdyz mi nekdo poradi, pouzivam tlacitko "Odpovedet", napisu "Dekuji" a dam "Odeslat" :-) A jak jsi na tom ty?

10. dub 2006 21:41 #6804
Odpověď od Yossik
Uživatel
to honzag...

češtinu mám jen do frontendu, v backendu se vyzna i malé dítě :)

klidně ti ji pošlu, ale zveřejňovat ji nechci...určitě je tam dost chyb, ale pro moje potřeby stačí.

10. dub 2006 23:49 #6807
Odpověď od Jiri
Uživatel
honzag napsal:

SMF se nahodí, až bude lokalizace a postup jak přemigrovat stávající fórum na SMF (vím že to jde).


vypada to ze na prevod do smf existuje hned nekolik zpusobu a vcelku dost informaci (na rozdil od phpBB ) je dostupnych pomerne snadno. mozna ze az nebudu moct v noci spat tak nainstaluju j-board a budu zkouset prevadet, ale vzhledem k tomu ze se ted musim nutne venovat hlavne jinym vecem (a taky ze nejsem fanda designu smf), tak to bude chvili trvat :unsure:

EDIT: prevod j-board -> phpBB -> smf nastesti neni vubec nutny... :side:

Příspěvek editován: Czech_Jiri, v: 10/04/2006 23:52

Napoleonika - Neoficiální portal napoleonského reenactmentu
(Joomla!1.0.13CZ, Joomfish!, phpBB for Joomla, zOOm, Quizzz)

11. dub 2006 00:04 #6809
Odpověď od HonzaG
Moderátor
No já se migrace nebojím, ale byli tu siláci, pro které to bylo jednoduché jak facka. Tak jsem se těšil, že se předvedou;)

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

Powered by Fórum