Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Vylepšení joomlaportálu - forum a spol.

07. dub 2006 08:19 #6654
Odpověď od GanjaNIN
Nováček
me osobne forum prijde malilinko "jine" a mozna by me vyhovovalo nepriszpusobeni pevnym rozmerum .. je dost male (1600x1200), proto sk forum me prijde pratelstejsi .. potom se obcas (moc jsem neprispivam - nemam tolik prblms) premacknu a zmacknu dole vlozit prispevek misto odpovedet..prave zvykl z vbbullettin a phpbb,kde je na stejnem miste post reply .. poak cekam 3 dny nez to nekdo vymaze..ikdyz tam napisu plss del do nazvu threadu i do prispevku (ale to je OT)

a jak uz nekdo rekl..ted uz nefunguje vyhledavani(click na vysledek),takze nemuzem chtit po novackach,aby se neptali porad dokola..

Příspěvek editován: GanjaNIN, v: 07/04/2006 08:30

07. dub 2006 08:56 #6658
Odpověď od HonzaG
Moderátor
No, že jsi na něco zvyklý není moc šťastný argument. Je občas třeba se přizpůsobit a když někam něco píšu, tak i myslet a koukat kam klikám. Z toho je totiž nejvíc problémů...

A jinak - vyhledávání už zase funguje. Holt ne každá vylapšení vedou jen kupředu

HonzaG

A k SMF - můžeš zatím potrénovat a vytvořit český návod na instalaci SMF a vymyslet jak přemigrovat stávající příspěvky z joomlaboardu do SMF.
Markatně tím urychlíš nasazení svého oblíbeného fóra.

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

07. dub 2006 09:38 #6668
Odpověď od Emil
Uživatel
- já se taky spletl a místo odovědět, jsem dal nový přípěvek a hned káramon na mě trénoval adrenalin :)

- to je fajn, že už funguje klik na výsledek ve vyhledávání, včera mě to mátlo

07. dub 2006 10:32 #6672
Odpověď od GanjaNIN
Nováček
je to i matouci preklad .. vlozit prispevek (melo by byt zalozit nove tema) muzou zacatecnici brat jako odpovedet,kdyz si nevsimnou,ze je to u prispevku predchazejicicho..

07. dub 2006 13:18 #6676
Odpověď od Martin Stiborský aka Stibi
Uživatel
2emil : no jo, to se stane, na jednom joomla webu který jsem dělal na to lidičky klikali s veeelkým nadšením...už jsem na to kdysi upozorňoval, tehdy jsem na tom webu ten odkaz vložit nový příspěvek ve výpisu threadu úplně vymazal a byl klid :)

Příspěvek editován: stibi, v: 07/04/2006 13:18

07. dub 2006 15:10 #6683
Odpověď od Aramon
Uživatel
honzag napsal:

A k SMF - můžeš zatím potrénovat a vytvořit český návod na instalaci SMF a vymyslet jak přemigrovat stávající příspěvky z joomlaboardu do SMF.
Markatně tím urychlíš nasazení svého oblíbeného fóra.

HonzaG


Zkousel jsem strejdu googla, bohuzel, zadny vysledek jsem nenasel, nebo jsem slepy, ale mozna by pripadalo v uvahu dvoji konvertovani: SB->PHPBB->SMF, to je zatim, zda se, jedina cesta, otazkou zustava, co to udela s usery...Chtelo by to vyzkouset, ale ja nemam jak, nemam zadne forum na SB rozjete, a konvertovat forum s 5 testovaimi prispevky bude asi o necem jinem nez konvert 500 nebo 2000 prispevku.

Kdyz mi nekdo poradi, pouzivam tlacitko "Odpovedet", napisu "Dekuji" a dam "Odeslat" :-) A jak jsi na tom ty?

Powered by Fórum