Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Vylepšení joomlaportálu - forum a spol.

07. dub 2006 15:46 #6686
Odpověď od Aramon
Uživatel
Kdyz se tu bavime o novem foru, ze by byla cast fora free a cast pro vyvojare, hned me napadla myslenka, ze by mohlo byt free, ve kterem by nikdo z tymu neradil, pouze useri sami sobe, a pak to vyvojove, kde uz by byly rady tymu, ale za moznost dotazovat se ve vyvojarskem tymu, tim ziskat treba rychlejsi odpoved, nebo odbornejsi odpoved, by user zaplatil rocni prispevek, treba 100,-kc. Pro nekoho je to mozna moc, pro nekoho mozna ne, ja osobne bych se tomu nebranil a byl mezi prvnimi, co by se tak stali oficialnimi cleny komunity Joomla CZ. Ale to je jen takovy napad...

Kdyz mi nekdo poradi, pouzivam tlacitko "Odpovedet", napisu "Dekuji" a dam "Odeslat" :-) A jak jsi na tom ty?

07. dub 2006 16:08 #6688
Odpověď od pitbull
Začátečník
Prispevky by mely bejt dobrovolny, protoze kdyz ti nekdo z vyvojaru bude davat odpoved na tvoji otazku, tak to urcite nedela kvuli stovce, ale z dobryho umyslu protoze tim pousti do sveta vlastni know-how ktery je v radech deseti tisicu klidne :o) A uz vidim uplne zive, jak me ve finale nejakej uzivatel buzeruje, ze plati kilo mesicne a ja mu neodpovedel dostatecne rychle :o) fuck off na krof :o)

07. dub 2006 16:11 #6689
Odpověď od Svatopluk Vít
Moderátor
Je tady problém s legálností celé akce. Kdo by ty peníze vybíral? Jaký právní subjekt? A je tady dostatečná komunita vývojářů? Myslíš si, že by si uživatelé mezi sebou poradili? Nedělají to ani teď. Spíše to táhnou jen někteří zde aktivní lidé.
Aktivitu lidí na webu trochu přeceňuješ. Je tady stále více lidí, kteří chtějí jen brát, s dáváním je to horší.

Jedna z hlav české komunity redakčního systému Joomla! a první překladatel uživatelského rozhraní k ní.

07. dub 2006 16:20 #6690
Odpověď od pitbull
Začátečník
NO kdo :o) Majitel portalu. Ukladal by to hezky mezi joomla dokumentaci a jednou za pul roku bychom to sli prochlastat :o) Jenze s ceskou naturou je to tak ze bychom stejnak chlastali za svy :o) Jinak na druhou stranu nejakej vyvojarskej thread by se udelat mohl. Ono je potreba kdyz uz ti vyvojari nejsou zkusit si je aspon vychovat. :oD

07. dub 2006 16:20 #6691
Odpověď od Aramon
Uživatel
Byl to jen nazor.B)

Kdyz mi nekdo poradi, pouzivam tlacitko "Odpovedet", napisu "Dekuji" a dam "Odeslat" :-) A jak jsi na tom ty?

07. dub 2006 21:09 #6697
Odpověď od GanjaNIN
Nováček
ono je problem,ze jak se tim clovek trosku prokouse tak uz moc rad nepotrebuje..a kdyz tak mu stejne nikdo neodpovi,protoze to nikdo nevi a google mlci :((

ostatne jako na kazdym foru po nejakem casu..

jinak jsem dnes prelozil letterman,ani nevim jestli to je cz ke stazeni..nejak jsem byl v laufu a ani sej mse nepodival jestli to je uz ke stazeni..

Příspěvek editován: GanjaNIN, v: 07/04/2006 21:11

Powered by Fórum