Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nový Joomlaportal

02. zář 2009 08:58 #48948
Odpověď od Karri
Návštěvník
Já to tipuji, že knížka a nový Joomlaportál vyjde zároveň s Joomla! 1.6 :laugh:

02. zář 2009 09:51 #48951
Odpověď od HonzaG
Moderátor
No a co kdyby jste pánové třeba začali psát články na portál a přiložili ruku k dílu? Takhle mám pocit, že na všechno musím myslet já a pokud někoho k něčemu nedokopu, tak to není.
Dokonce musíme kupovat redaktory na slovensku ... Plácáním po ramenou nový portál nevytvoříme. Všichni akorát slibují, že něco napíšou a nic z toho. Ale tvořit vlastní weby a na portále na sebe dělat reklamu, na to je času dost.

Všichni na mně znají mail, ale nabídky pomoci v nich nějak najít nemůžu. To se radši předháníme s vtipnými komentáři, co kdy bude. Tak si to pěkně užijte. Takhle přesně umírá většina zajímavých projektů.

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

02. zář 2009 10:01 #48952
Odpověď od Daniel
Začátečník
Ahoj,
tak já osobně nemám takové zkušenosti, abych mohl psát články o J! na JPortál. Jediné co jsem byl schopen vytvořit, bylo občanské sdružení, které dělá free weby pro jiné neziskovky zadarmo.
Vypomoci mohu tak maximálně tiskem letáčků v profi tiskárně, a to je asi tak vše.
dan

02. zář 2009 10:51 #48954
Odpověď od HonzaG
Moderátor
Jojo a ve výsledku nikdo nic neumí ... A ti co umí už radši mlčí, co? HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

02. zář 2009 11:34 #48955
Odpověď od Daniel
Začátečník
Nainstaluju Joomlu, nainstaluji komponenty, doplňky atd, jsem schopen změnit šablonu stylem obrázek za obrázek atd., ale to je asi tak všechno co umím s Joomlou.
Když mám problém, většinou odpověď najdu zde. Nevím,jak jinak bych mohl podpořit Joomlaportál. Peníze? Členství?
dan

02. zář 2009 12:35 #48956
Odpověď od HonzaG
Moderátor
Třeba recenzí komponent, přispíváním do fóra, případovou studií, jak jsi budoval Váš web. buttonkem odkazujícím na joomlaportal na svém webu. Hostováním na smarthost.cz:-) a mnoha dalšíma věcma. Stačí se zeptat. Ale pravda je, že kritika nebyla mířena na Tvoji hlavu. HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

Powered by Fórum