Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nový Joomlaportal

10. úno 2006 21:02 #4838
Odpověď od Martin Stiborský aka Stibi
Uživatel
Jj právě na to taky koukám přes FF a nevidím žádný problém ....

10. úno 2006 21:26 #4839
Odpověď od Jiri
Uživatel
no ja to vidim ve FF korektne, ovsem barevne mam smulu - display uz proste neni asi dostatecne kontrastni, tak to vsecko nejak splyva, jeste vic diky chybejicim podbarvenim (oddeleni) leveho a praveho sloupce... mozna by tehle kombinaci pomohl o stupen vetsi font, nevim :unsure:

Napoleonika - Neoficiální portal napoleonského reenactmentu
(Joomla!1.0.13CZ, Joomfish!, phpBB for Joomla, zOOm, Quizzz)

10. úno 2006 21:35 #4840
Odpověď od HonzaG
Moderátor
Správně,
kritizujte Stibiho:) A kdyby jste mu pomohli, ať máme pořádnou a pěknou šablonu webu, bylo by to super.
Samozřejmě, pokud někdo přijde s jinou, hezkou a originální šablonou, může to být i jeho dobrá reklama.

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

12. úno 2006 11:34 #4876
Odpověď od Kryštof Korb
Uživatel
Tak mě to zklamalo, starý vzhled byl mnohem lepší. Prosím přidejte možnost na výběr template...;) :(

mno všem kdo mi poradili díky... :)

12. úno 2006 11:53 #4881
Odpověď od Martin Stiborský aka Stibi
Uživatel
Brzo budou nějaké změny, třeba se ti zalíbí :) Tak nám aspoň napiš co se ti nelíbí..ať to můžem zlepšit :)

12. úno 2006 17:22 #4900
Odpověď od Kryštof Korb
Uživatel
abych řekl pravdu, tak snad nic změnit nejde...:( Opravdu byhc uvítakl volbu starého a nového designu jako je to třeba na NokiaManii.cz

mno všem kdo mi poradili díky... :)

Powered by Fórum