Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nový Joomlaportal

19. bře 2009 16:11 #43398
Odpověď od HonzaG
Moderátor
Tak se zeptám jinak. K čemu by jste chtěli komunitní rozšíření?

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

19. bře 2009 19:49 #43408
Odpověď od Bart
Moderátor
Já bych to použil pro prezentování sama sebe, diskusi mezi sebou.... apod.

19. bře 2009 19:59 #43410
Odpověď od HonzaG
Moderátor
No zatím jsi sám, to je málo hlasů pro nasazení:-)

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

19. bře 2009 20:04 #43412
Odpověď od Karri
Návštěvník
Máme demokracii? Tak já hlasuju s Honzou....:laugh:

19. bře 2009 20:15 #43417
Odpověď od Bart
Moderátor
honzag napsal:

No zatím jsi sám, to je málo hlasů pro nasazení:-)

HonzaG

Njn, sám nejsem, ještě je tu jeden člověk..., ale co se dá dělat. Ještě jsi se, ale nevyjádřil proč tak CB nemáš rád nebo co?
A ještě jednou se ptám jak to vypadá s přechodem Joomlaportal.cz na novou verzi J! 1.5.x ? Hledáte nějaké spolupracovníky?

19. bře 2009 20:51 #43421
Odpověď od HonzaG
Moderátor
S novým portálem to vypadá skvěle. Spolupracovníci jsou vítaní. Například Ty jsi slíbil, že dodáš články a zatím žádný nedorazil:-)

A k CB - Psal jsem o tom několikrát: CB je velice nebezpečná komponenta, protože web je pak paměťově a výkonově náročný. Nemluvě o množství různých hacků a nutných úprav.
Pravda, neznám poslední verzi, ale neřekl bych, že bude lepší.

Když to shrnu, byl jsem donucen upravovat několiv webů s CB a patří to do skupiny horších pracovních zážitků. Nemám CB rád a myslím si, že tak 80% nasazení CB je naprosto zbytečných.

Tolik k CB.

A nyní k použití Komunitní komponenty na Joomlaportále. Portál není komunitní web a mít tu fotogalerii Tvých problémů s tvorbou prvního webu, by sice mohlo být poučné, ale nemyslím si, že to je posláním JP.
===================
Co se týče nové verze portálu, sledujte náš web a v příštích dnech vyjed několik článků, které vše vysvětlí. Každopádně je se na co těšit. Troufám si říct, že začíná měsíc Joomly:-) - Teda záleží na Vás a Vaší podpoře.

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

Powered by Fórum