Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Spustili jsme novou podobu webu Joomlaportal.cz.

05. lis 2018 10:06 #137506
Odpověď od Linelabcz
Admin
Rozumím, jak jsem psal, tyto informace v profilu k2 budou. Chápu, že je pro někoho důležité, aby počet příspvěků ve fóru, hodnocení uživatele atd... bylo v profilu vidět. Dokonce si přes k2 profil budete moci nastavit fórum, nebude to ale hned :-) . Na prvním místě je ale obsah, tedy i články a vše s tím spojené. Díky za trpělivost.

05. lis 2018 11:09 #137507
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
OK, já to jen špatně pochopil

05. lis 2018 13:24 #137514
Odpověď od radek
Zkušený uživatel

Linelabcz napsal: Rozumím, jak jsem psal, tyto informace v profilu k2 budou. Chápu, že je pro někoho důležité, aby počet příspvěků ve fóru, hodnocení uživatele atd... bylo v profilu vidět. Dokonce si přes k2 profil budete moci nastavit fórum, nebude to ale hned :-) . Na prvním místě je ale obsah, tedy i články a vše s tím spojené. Díky za trpělivost.


Tak treba mne je uplne ukradeny, jestli bude videt kolik prispevku, jaky hodnoceni mam, atd. Pro me je jen dulezity najit to, co jsem treba odpovidal nebo kde jsem se sam ptal. Me dokonce hodnoceni podle poctu prispevku prislo vylhany, protoze podle toho jsem byl Joomla profesional nebo neco takovy a pritom jsem pokrocilej zacatecnik...

05. lis 2018 16:48 #137515
Odpověď od Linelabcz
Admin
Díky za připomínku k hodnocení. Je to težké, každý uživatel si přeje něco jiného a nelze vyhovět všem. Ale souhlasím, že na starém webu bylo jakési hodnocení ve fóru podle počtu příspěvků, které mohlo být matoucí. Proto už teď na webu toto hodnocení nebude. Jde o to, že pokud se uživatel spíše jen vyptával, počet příspěvků narůstal a uživatel tak získal hodnocení, které si vlastně ani nezasloužil. Vymyslíme hodnocení na základě obdržených poděkování například.

05. lis 2018 18:59 #137516
Odpověď od Bong
Moderátor
Stejny dotaz na vyhledavani jsem mel i ja. Pri porovnani vysledku hledani se zdaji byt obe moznosti stejne.

Ale ten rozsireny nahled by se hodil.

Jedine, co mi driv nebo pozdeji bude chybet je moznost filtrovani vyhledavani jako ma Kunena (dle uzivatele, casu,...).

Poznamka pro znale: stranka vyhledavani Kunena jde normalne zavolat z URL, i kdyz se nikde v menu nenaleza.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

05. lis 2018 19:09 #137517
Odpověď od Linelabcz
Admin
Ahoj Bongu, všechno bude :-) . I vyhledávání s parametry. Jen to prostě nejde tak rychle. :-( Všechny připomínky mám zapsané i všechny tvoje.

Powered by Fórum