Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Spustili jsme novou podobu webu Joomlaportal.cz.

25. říj 2018 22:16 - 25. říj 2018 22:17 #137301
Odpověď od Bong
Moderátor
Ve fóru:

- předtím bylo obráceně zobrazení Přihlašovacího jména a Jména, takže teď se může stát u některých uživatelů, že je "nepoznáme"
- profil uživatele není použit ten z Kunena, pak tam chybí podrobnosti o aktivitách ve fóru, avatar a pod.
- modul Nejnovější příspěvky není nahoře na všech stránkách fóra (Nové téma, Nejnovější příspěvky,...)
- chybí mi odkaz hlavně na vyhledávání v Kunena fóru (bývalo boční menu v ve fóru)

Ale jinak tedy velká změna k lepším :-)

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Bart

25. říj 2018 22:22 #137302
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
ty moje příspěvky byly na adrese joomlaportal.cz/forum/mylatest

25. říj 2018 22:40 - 25. říj 2018 22:41 #137303
Odpověď od Linelabcz
Admin

Bong napsal: Ve fóru:
- předtím bylo obráceně zobrazení Přihlašovacího jména a Jména, takže teď se může stát u některých uživatelů, že je "nepoznáme"
- profil uživatele není použit ten z Kunena, pak tam chybí podrobnosti o aktivitách ve fóru, avatar a pod.
- modul Nejnovější příspěvky není nahoře na všech stránkách fóra (Nové téma, Nejnovější příspěvky,...)
- chybí mi odkaz hlavně na vyhledávání v Kunena fóru (bývalo boční menu v ve fóru)


Ahoj,
- myslím že vystavovat username nebylo správné
- profil je ted jiný, protože uživatelé budou psát články, každý má svuj vlastní blog nebo jak to nazvat.
- aktivity fora pokud si přeješ něco doplnit napiš co a kam.
- modul nejnovější příspěvky nemuže být na stránce nejnovější příspěspěvky. bylo by to tam 2x.
- vyhledávání jsme sjednotili, máš tam filtr.

25. říj 2018 22:46 #137304
Odpověď od Linelabcz
Admin

Cony napsal: Ve fóru jsou jednotlivé příspěvky strašně daleko od sebe. Já mám navíc ještě tlačítko Moderovat, to je další řádek navíc


Opraveno, díky za tip.

25. říj 2018 22:48 #137305
Odpověď od HonzaKr
Moderátor
Zdar,
v "upravit profil" není zobrazen obrázek

:: bývalý člen Joomlaportalu ::

25. říj 2018 22:50 #137306
Odpověď od Linelabcz
Admin

HonzaKr napsal: Zdar,
v "upravit profil" není zobrazen obrázek


Zdar, víme o tom :-) je vidět hned po uložení v profilu. Doplníme.

Powered by Fórum