Spustili jsme novou podobu webu Joomlaportal.cz.

Odpověď od Linelabcz
31. říj 2018 13:53 - 31. říj 2018 14:01 #137393
Aha, bude tam kompletní nové menu. Každopádně díky.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od Ernst
31. říj 2018 13:58 #137394
OK
Ještě se zeptám, jestli nezapadly dvě mé připomínky:

Díky za "moje příspěvky", ale potřeboval bych zobrazit všechny "moje příspěvky", jak to šlo dříve.
Jak to udělat?

a ještě dotaz, dají se posílat SZ?

Odpověď od Linelabcz
31. říj 2018 14:00 #137395
Na první jsem vám právě odpověděl. O SZ zatím neuvažujeme.

Odpověď od Ernst
31. říj 2018 17:07 #137397
bezva, ale co místo SZ? Když někdo někomu potřebuje dát přihlašovací údaje

Odpověď od Linelabcz
31. říj 2018 20:42 #137398

Miroslav napsal: bezva, ale co místo SZ? Když někdo někomu potřebuje dát přihlašovací údaje

Právě proto jsou na webu profily uživatelů, kam si může každý, pokud bude chtít, přidat kontaktní údaje.

Odpověď od Cony
01. lis 2018 00:59 #137399
Stránka k GDPR - www.joomlaportal.cz/zasady-ochrany-osobnich-udaju
Ten kontaktní email má být opravdu gpdr@, nebo je to překlep?

Odpověď od HonzaKr
01. lis 2018 09:28 #137408
Ještě jedna maličkost, modul komentáře k článkům na úvodní stránce nezobrazuje poslední příspěvek, ale první.
Dík

:: bývalý člen Joomlaportalu ::

Odpověď od Linelabcz
01. lis 2018 09:39 #137409
Ahoj, takový parametr ten modul nemá. Zobrazí jen první komentář k článku, ale podívám se na to.

Odpověď od radek
02. lis 2018 14:19 #137428
Jak je to s tim menu MOJE PRISPEVKY? Vidim jen 3 a zrovna jeden hledam. Tady vidim, ze na to odpovidate, ale moc se v tom nevyznam. Ty 3 prispevky jsou to novy menu nebo bude jeste jiny?

Odpověď od Cony
02. lis 2018 14:54 #137430
Jestli chápu dobře Radka, tak nejde o menu nebo modul, ale o profil. Nově se používá z K2, postaru byl z Kuneny. Profil z Kuneny obsahoval seznam mých příspěvků, udělených obdržených poděkování atd... Zkoušel jsem zběžně hledat, ale zdá se že žádná integrace těchto dvou komponent neexistuje :(

Odpověď od radek
02. lis 2018 15:44 #137431
Jo, Cony to asi pochopil spravne. Mam na mysli prispevky, ktery jsem sam zalozil (mam pocit, ze se tam zobrazovaly i ty, ktery jsem treba nezalozil, ale neco v nich napsal). Ted jsou videt jen 3 posledni. Zrovna jsem chtel totiz napsat, ze Joomspirit nekonci, kdyz jsem tady pred par dny psal, ze konci. No a mam pocit, ze to byl muj prispevek, ze jsem do ciziho nepsal, ale nemuzu to prave najit, kdyz vlastni vidim jen 3 posledni a to ne ty, ktery jsem zalozil, ale ty, do kterych jsem neco napsal..

Odpověď od Linelabcz
02. lis 2018 19:07 #137432

Cony napsal: Jestli chápu dobře Radka, tak nejde o menu nebo modul, ale o profil.

Radek podle mě myslel menu fóra, ale jak jsem psal, doplníme to. Pokud chcete můžou se do profilu K2 doplnit i údaje o počtu příspěvků uživatele, hodnocení atd...

Odpověď od radek
02. lis 2018 19:24 #137433
Nevim presne, ktera polozka menu obsahovala to, o cem mluvim. Zkusim to ted napsat prehlednejc. Mam uz cas.

Stara verze fora obsahovala mimo jine i tohle (mluvim jen o tom, co me ted chybi v novym):

- polozku menu, kde jsem si mohl zobrazit mnou zalozene prispevky (temata)

- pokud se dobre pamatuju, tak tam byla i polozka menu, kde bylo mozny zobrazit konkretni prispevek, ktery jsem psal do mnou nezalozeneho prispevku

Nevim, jestli to menu patrilo pod forum, ale asi jo, protoze pokud se dobre pamatuju, tak se tam dalo myslim doklikat az z fora nebo pres profil? Uz si to nevybavim.

Vsiml jsem si, ze to ted chybi a byla to pro me dulezita vec z nekolika duvodu:

- resil jsem zde napriklad nejaky problem, ktery se ted muze znovu objevit. Sel jsem na forum a klikl na moje prispevky a mel jsem to hned najity. Ve vyhledavani je to docela potiz najit

- nebo problem, jak jsem psal dnes... Chci zmenit informaci, kterou jsem tady dal. Takze jsem hledal to tema, kde jsem to psal a nemohl jsem to najit. Tak jsem sel hledat to "stary menu" a nenasel. Ukazuje to jen 3 temata. Navic to ukazuje vsechna, nejen ta, ktery jsem zalozil, ale i ta, kde jsem napsal treba jen vetu. No a ja jsem tady nedavno psal, ze Joomspirit zavrel a on nezavrel (prevxal ho nekdo jinej). Takze jsem to chtel zmenit.

Je mne docela jedno, kde to pujde najit, ale byl bych rad, kdyby to slo najit tak jednoduse, jak ve starym foru, pres nejaky menu.