Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Spustili jsme novou podobu webu Joomlaportal.cz.

25. říj 2018 15:07 #137277
Zdravím, spustili jsme novou podobu webu Joomlaportal.cz. Pomozte nám web zlepšit. Pokud najdete nějakou chybu, nebo máte dotaz, nápad, připomínku, pište prosím sem do tohoto vlákna. Podělte se o své zkušenosti s redakčním systémem Joomla, nový systém vám umožní pohodlné psání článků. Články si můžete uložit jako rozpracované. Jakmile článek dopíšete, jednoduše jej odešlete ke schvální. Vše podstatné najdete ve svém profilu. Díky.

25. říj 2018 17:01 #137278
Odpověď od Svatopluk Vít
Moderátor
Jako první test jsem zkusil přihlášení a prohlížení z mobilu. Chová se to zatím tak, jak bych myslel. Chválím!

Jedna z hlav české komunity redakčního systému Joomla! a první překladatel uživatelského rozhraní k ní.

25. říj 2018 17:17 - 25. říj 2018 17:21 #137279
Odpověď od H13
Admin
Ahoj,

rád bych viděl poslední příspěvky vpravo nahoře společně s avatarem, jsem zvyklej, že když se kouknu na jp.cz, hned vidím, co je nového v diskuzi a kdo naposledy opdovídal. Chápu, že je to teď součástí spodní lišty mezi překlady a komentáři a že by to bylo složitý to přesouvat, ale pokud by se nás našlo více, komu by to vyhovovalo, možná by to stálo za úvahu.

U psaní článku by bylo dobrý vědět, do jaké kategorie článek spadne.

Tady např. je modul vpravo, ale vidím jen jeden poslední post:



Celkově mě OK.

Jinak zajímavej BB tag: soundcloud :-) :-) :-)


Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

25. říj 2018 17:48 #137280
Odpověď od Linelabcz
Admin

H13 napsal: Ahoj,

rád bych viděl poslední příspěvky vpravo nahoře společně s avatarem, jsem zvyklej, že když se kouknu na jp.cz, hned vidím, co je nového v diskuzi a kdo naposledy opdovídal.



Upraveno.

25. říj 2018 17:49 #137281
Odpověď od H13
Admin

Linelab napsal: Upraveno.


Super.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

25. říj 2018 18:14 #137282
Odpověď od Cony
Moderátor
Jej to sem se nejdřív lek, kam sem se to dostal :)

Líbí se mi tlačítka na home page Přidat článek, snad zafungjí, jen v pravém sloupci v modulu tlačítko nefunguje.

Je potřeba to otravné cookies okno? Myslím že v ČR se tak nějak usneslo že souhlas vyjadřuje uživatel nastavením prohlížeče...

Nešli by ty avatary i v diskusi jako takové? Pomáhají s rychlou orientací...

A ještě, výchozí upozornění na příspěvek "Sledovat téma" na fórum bych dal nezaškrtlý, nerad bych byl zavalen hromadou mailů :)

Každopádně velký dík za odvedenou práci...

Powered by Fórum