Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Změna RS na Joomla 2.5.

25. dub 2013 22:34 #106946
Odpověď od Bong
Moderátor
Chyba je v nahraném archivu zálohy, buď se skládá ze dvou dílů a je nahrán jen jeden, nebo byl při kopírování (při stažení na PC, nebo při nahrání) poškozen. Zkuste toto prověřit, stáhnout či nahrát znovu (oboje přes FTP).

Například při stažení přes prohlížeč může k poškození dojít.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

25. dub 2013 23:19 #106947
Odpověď od Cony
Moderátor
Když si z balíčku Kickstart nakopírujete ještě soubor cs-CZ.kickstart.ini, bude to na Vás mluvit česky.

26. dub 2013 00:01 #106948
Odpověď od Wolfíí
Pokročilý uživatel
Nepomáhá :-( Ani když to udělám znovu přes prohlížeč, ani když vytvořím novou zálohu a zbytek udělám přes FTP. Hlásí to stále stejný problém. Při zálohování se mi vytvořila jen jedna část.

26. dub 2013 00:04 #106949
Odpověď od Wolfíí
Pokročilý uživatel
A ještě pozitivnější věc, místo původních stránek se mi zobrazuje jen toto:


Warning: require_once(/data/www/18535/golden-martha_cz/www/includes/defines.php): failed to open stream: No such file or directory in /data/www/18535/golden-martha_cz/www/index.php on line 18

Fatal error: require_once(): Failed opening required '/data/www/18535/golden-martha_cz/www/includes/defines.php' (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /data/www/18535/golden-martha_cz/www/index.php on line 18

26. dub 2013 16:56 - 26. dub 2013 16:58 #106977
Odpověď od Wolfíí
Pokročilý uživatel
Cony vím, ale děkuji.

Jinak problém se mi stále nedaří vyřešit :( V noci jsem obnovila zálohu, aby původní web fungoval. Ale co se přesměrování týče, tak zatím bez úspěchu. Nenapadá Vás, kde bych mohla dělat chybku?

27. dub 2013 01:11 #106996
Odpověď od Wolfíí
Pokročilý uživatel
Jupííí, dokončila jsem to! :woohoo:

Po dokončení mě to automaticky přesměrovalo na adresu webu s /index.php. Konečně s novým vzhledem. Když ale do vyhledávače zadám adresu bez index.php, tak se mi zobrazí jen Not Found. The requested URL /cz/ was not found on this server.
Co s tím, aby se webík zobrazil správně i po zadání adresy bez index.php?

A ještě tam mám jeden problém od začátku, myslela jsem, že je to z toho důvodu, že joomla byla ve vnořené složce a že chybná hláška zmizí, až web bude přesměrovaný, ale je tam pořád.
Na každé straně nahoře v textu mám tuto hlášku:
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /data/www/18535/golden-martha_cz/www/templates/golden_martha_sablona7c/functions.php on line 593

Jak to mohu napravit?

Powered by Fórum