Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Změna RS na Joomla 2.5.

08. bře 2013 17:18 #105074
Odpověď od Wolfíí
Pokročilý uživatel
Teď moc nechápu, tím "Nastavte původnímu webu nové heslo. " máte na mysli nastavit nové heslo databázi, která tam už byla - čili ta co patří k původnímu webu?
Nevím ale jak to udělat, jak jsem psala, v administraci jsou nyní dvě databáze, původní a mnou vytvořená, a obě mají stejné heslo. Mohu změnit heslo opět oboum najednou, ne každé zvlášť.
A nevím jaké bylo původní heslo, protože to, které jsem měla v e-mailu k původní databázi nefungovalo.

08. bře 2013 17:25 - 08. bře 2013 17:31 #105075
Odpověď od karel
Zkušený uživatel
Heslo k databázi bude zadané v některém souboru původního webu.
Heslo používáte stejné, názvy databází se liší.
Nepsal jsem nastavte původní heslo , psal jsem nastavte nové heslo původnímu webu
Najít "definici hesla" v původním webu můžete i podle názvu původní databáze - bude někde "vedle sebe". Použijte "vyhledat v souborech" nebo projděte názvy souborů a složek, a zkuste vydedukovat ve kterém bude připojení k databázi definováno.
Když nepíšete konkrétně, nedá se konkrétně poradit. Určitě to nebude složka Images, Documents atd.

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

08. bře 2013 17:25 #105076
Odpověď od Wolfíí
Pokročilý uživatel
Je to verze 2.5., složku installation jsem na konci instalce dala automaticky odstranit.

Při kliknutí na Správce se načítá stránka .../novy/administrator - zobrazí se původní web bez obsahu.

Zkusila jsem připsat index.php a administrace se zobrazila jak má.

S htaccess bohužel nevím jak mám přesně pracovat, aby vše fungovalo jak chci. Potřebuji, aby se obsah původního webu opět zobrazil..

08. bře 2013 17:27 - 08. bře 2013 17:28 #105077
Odpověď od karel
Zkušený uživatel

Potřebuji, aby se obsah původního webu opět zobrazil..

To všichni chápou.

Čtěte pozorně příspěvky. >> www.joomlaportal.cz/index.php/forum/65-o...it=6&start=24#105075

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

08. bře 2013 17:39 #105079
Odpověď od Wolfíí
Pokročilý uživatel
Promiňte.. :blush:
Heslo jsem našla a u databází opravila, nyní se zdá, že je vše už v pořádku, původní web funguje jak má a u nového funguje administrace i zobrazení webu s příponou index.php , ufff, děkuji! :)
Jdu tedy pracovat na obsahu.
No, už teď se těším na to převedení.. :-D

Ještě jednou moc děkuji!

22. dub 2013 18:48 #106865
Odpověď od Wolfíí
Pokročilý uživatel
Dobrý den přeji,
konečně je kompletně obsah doplněný a stránky se mohou převést.
Prosím tedy o návod jak na to.
Pro shrnutí - stránky jsou vytvořeny u blueboard.cz, RS mají také od blueboardu a nyní nějakou dobu tvoříme nové ve vnořené složce. Nové stránky mají RS Joomla.
Jak tedy nyní provedu převedení, aby se aktuální webovky nahradily těmi novými z vnořené složky?

Předem moc děkuji :-)

Powered by Fórum