Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Joomla bez JS, zajimavy web

02. dub 2013 16:55 #106222
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Tak tohle dela rozsireni od Rockettheme. Zmensuje to dost drasticky, ale problem je, ze stejne kdyz ho zapnu, tak mam s jinym rozsirenim na cache web skoro o pulku rychlejsi. Takze ho mam stejne vypnuty. Ten borec to musi mit reseny jinak.

02. dub 2013 18:22 #106227
Odpověď od Bart
Moderátor
Jo a které? Ty rozšíření, které jsem zkoušel já mi akorát vždycky rozhodily web. Potřebuji něco co bude fungovat i pod Yootheme šablonama.

02. dub 2013 18:29 #106228
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Nevim, jestli ti to pojede pod Yootheme. Minifikuje to CSS i JS. Je to toto www.rockettheme.com/extensions-joomla/rokbooster a predtim meli Rokgzipper, ten uz se normalne stahnout neda. TOto je nastupce, ale mne to proste nesedi. Zpomaluje to web, oproti te cache, ale to, co to ma delat, to dela dost dobre.

02. dub 2013 18:42 #106230
Odpověď od Bart
Moderátor
Děkuji za radu. Zkusím to. S ostatními rozšířeními tohoto typu zkušenosti nemáš či někdo další: extensions.joomla.org/extensions/core-en...nce/site-performance ?

Jinak k Tvému problému ještě. Věřím tomu, že kouzlo na tom webu, který uvádíš, způsobuje pouze a jen CloudFlare. Aspoň to tak vypadá. Teď jde ale o to, zda dotyčný nemá lepší program na CloudFlare.

02. dub 2013 18:49 - 02. dub 2013 18:50 #106232
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Zkousel jsem Betolo a JCH. Betolo je smejd, kterej je problem odinstalovat. Teda na Joomle cca par desetinek zpet. JCH funguje, ale z webu dokaze udelat bily pozadi a text. S myma RT sablonama nesel nastavit tak, aby to melo smysl pouzivat. Zkousel jsem i dalsi, ale nemam cas to prolizat.

Mozna ma lepsi CloudFlare. Nevis, jestli je k lepsimu fundgovani tech jejich sluzeb nutny mit i ten jejich spolupracujici hosting?

02. dub 2013 18:53 - 02. dub 2013 21:40 #106233
Odpověď od Bart
Moderátor
Pokud vím, tak by problém neměl být (skoro) se žádným webhostingem (i když je možné, že ne každý je úplně vhodný). Partnerství webhostingu s CloudFlare, by nemělo hrát nějaké velkou roli. Já to zkoušel u Wedosu...a tam problém nebyl, ale jak jsem psal, nebyl zatím nějak čas to pořádně zkusit.

Powered by Fórum