Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Cobalt 7 - nezobrazuje se výpis kategorie v IE 8

24. led 2013 22:07 #102836
Odpověď od Cony
Moderátor
Ajaj, oni to maj přímo v komponentě. Budete muset dávat pozor při upgrade.
Smíchal jste PHP a JS, zkuste tohle
Code:
$html[] = "window.addEvent('domready', function() { var t{$uniq} = new TextboxList('{$id}', {$options});\n";// if($add) { $html[] = "t{$uniq}.".implode(".", $add).";\n"; } if($el) { $html[] = "var r{$uniq} = [".implode(",", $el)."];\n"; $html[] = "t{$uniq}.plugins['autocomplete'].setValues(r{$uniq});});\n";

24. led 2013 22:11 #102838
Odpověď od CrocodilusCZ
Zkušený uživatel
Stránky to nerozstřelí, ale žádná změna.
Upravil jsem kód takto, i s okolní drobotí pro orientaci:
Code:
return $chk(v) ? v : null; }).clean().join(\''.$params->get('separateby').'\'); }'; } $options = '{'.implode(',', $additional).'}'; $uniq = substr(md5(time().'-'.rand(0, 1000)), 0, 5); $html[] = '<input type="text" name="'.$name.'" id="'.$id.'" value="" />'; $html[] = "<script type=\"text/javascript\">"; $html[] = "window.addEvent('domready', function() { var t{$uniq} = new TextboxList('{$id}', {$options});\n";// if($add) { $html[] = "t{$uniq}.".implode(".", $add).";\n"; } if($el) { $html[] = "var r{$uniq} = [".implode(",", $el)."];\n"; $html[] = "t{$uniq}.plugins['autocomplete'].setValues(r{$uniq});});\n"; } if ($params->get('ajax_url')) { $html[] = "t{$uniq}.container.addClass('textboxlist-loading');\n"; $html[] = "new Request.JSON( {url: '".$params->get('ajax_url')."', data:{".$params->get('ajax_data')."}, onSuccess: function(r) { if(!r.success) { alert(r.error); return; }

Bohužel v IE 8 stále stejné, stejná chyba, nezobrazuje se výpis:(

24. led 2013 22:17 #102840
Odpověď od Cony
Moderátor
Buď jste to už vypnul, nebo to nebylo správné místo, změny ve zdrojích nevidím.

24. led 2013 22:24 #102845
Odpověď od CrocodilusCZ
Zkušený uživatel
Nevypnul, nezobrazují se knihy ve výpise. Chyba se zobrazuje pořád stejná.

Kdybych udělal zálohu čisté instalace Joomly s Cobaltem, což je kombinace kterou tu řešíme, nechtělo by se Vám na to mrknout? Hodil bych link ke stažení, má to do 10MB....

24. led 2013 22:37 #102848
Odpověď od Cony
Moderátor
Promiňte ale to ne, může to být sice řešení na pár minut, ale také na mnoha hodinové zkoumání. Nemám ani IE8 k dispozici a v IE9, jak jsem psal se mi to ukazuje dobře. Pokud to opravdu řeší někdo přímo od Cobalt, zkuste počkat na ně.

24. led 2013 23:02 #102853
Odpověď od CrocodilusCZ
Zkušený uživatel
V pohodě, chápu, taky by se mi s tím nechtělo štvát, kdybych nemusel :)
Stejně děkuju

Powered by Fórum