Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Cobalt 7 - nezobrazuje se výpis kategorie v IE 8

21. led 2013 22:59 #102541
Cobalt 7 - nezobrazuje se výpis kategorie v IE 8 od CrocodilusCZ
Zkušený uživatel
Viz nadpis. Ve verzi IE 8 a nižší se nezobrazuje výpis kategorie na stránce teramagazin.cz/index.php/component/cobal...s/1-knihovna/2-knihy Píše to chybu KB927917, což je asi stará známá, ale já teď nevím co s tím.

Existuje na to nějaká meducína? Nerad bych ten projekt zahodil za hlavu, ale s nefunkčním IE to asi nemá smysl držet nad vodou..
Děkuji..

21. led 2013 23:12 #102543
Odpověď od CrocodilusCZ
Zkušený uživatel
BTW. myslím, že nefunguje vyhledávání tady na webu... Chrome

21. led 2013 23:23 #102546
Odpověď od Cony
Moderátor
Jestli myslíte to, že Vám to nenajde výsledky z fóra - musíte použít Odkaz Prohledat fórum v menu Nástroje fóra a ne okénko pro vyhledávání.

21. led 2013 23:25 #102547
Odpověď od CrocodilusCZ
Zkušený uživatel
Ach so...jedna chyba vyřešena, škoda že ne ta moje:)
Neměl by prosím někdo nějaké tipy co s tím?

21. led 2013 23:41 #102548
Odpověď od karel
Zkušený uživatel
i měl jsem rozepsanou pohádku o "doktorovi F12" (i s obrázky!), leč IE nic neřekl, a přestal ukazovat které "buňky" se mu nezdají. (Skript; zastavit při chybě/zarážka; Pauza).

Poslední, co jsem zahlédl bylo neexistující textboxlist/TextboxList, kterému JS nemohl nastavit, ač chtěl...
zkuste si schválně do některého modulu "vlastní HTML" hodit:
Code:
<div class="textboxlist TextboxList"></div>

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

21. led 2013 23:55 #102550
Odpověď od Cony
Moderátor
IE8 nemám, ale v IE9 se to zobrazí v pořádku a v IE9 s kompatibilním zobrazením (tedy jakoby IE7) stránka taky najede, je tam chyba ve stylování těch písmen, ale zobrazí se.
Pokud jsem pochopil toto tak by se to ale mělo týkat jen IE7. Jsou tam i nějaké popisy řešení, zřejmě se to týká konkrétní konfigurace IE...

Powered by Fórum