Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Cobalt 7 - nezobrazuje se výpis kategorie v IE 8

22. led 2013 12:47 #102600
Odpověď od CrocodilusCZ
Zkušený uživatel
Technicky vzato mi filtrování a vyhledávání textu šlape, takže je to asi stejná chyba, ale jinde. Tohle už asi opravili a funguje to.

22. led 2013 13:07 - 22. led 2013 13:09 #102605
Odpověď od karel
Zkušený uživatel
Nechci Vám nic podsouvat, ale v IE8 filtrování (vyhledávání) přeci nefunguje.
Řešíte od začátku se stejnou hláškou:
Message: HTML Parsing Error: Unable to modify the parent container element before the child element is closed (KB927917)

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

22. led 2013 13:10 #102606
Odpověď od CrocodilusCZ
Zkušený uživatel
Otázka je z jakého úhlu pohledu se na to díváme. Do nabídky vyhledávání a filtrování se dostaneme,filtr imho zapracuje, ale opět je problém s výpisem vyhledaných objektů, stejný jako při výpisu kategorie.

Už jsem zadal dotaz na ofic forum, doufám, že to z mé tragické angličtiny pochopí...

24. led 2013 14:53 #102771
Odpověď od CrocodilusCZ
Zkušený uživatel
řeším to na ofic fóru, bohužel mám tragickou angličtinu. I tak ale asi pochopili co mám za problém, ale údajně se jim nedaří podobnou chybu nasimulovat. Pro zajímavost jsem udělal na localhostu čistou instalaci Joomly a na to nahodil Cobalt a chybuje to stejně, resp se to nezobrazí.

Hodil jsem jim na forum i soubor zálohy z Akeby, té čisté instalace s Cobaltem, ale nic...

24. led 2013 16:03 #102794
Odpověď od CrocodilusCZ
Zkušený uživatel
Našel jsem na netu tohle řešení:

Hi All,

I got this operation aborted error. this is very very complex issue to fix this issue.
Finally I got the easy solution, I hope this solution may be helpful for you.

Stop looking through a million .js files and follow these 4 easy steps:

1. Download this awesome component: ReReplacer - search and replace
extensions.joomla.org/extensions ... 36/details

2. After installing it, add a new item called something like Domready Replace.

3. In the Search & Replace section: Search - domready Replace - load

4. In the Search Areas section: Everywhere

Save the item and access your entry form from the frontend. Simple as could be.
The great thing is that if you un-installed the ReReplacer your original files are intact.

I have found this solution from the below link
www.sigsiu.net/forum/index.php?topic=14995.0

Thanks and regards

Nainstaloval jsem ReReplacer, nastavil co najít, čím nahradit, nastavil všude, ale moc nechápu, jestli to stačí uložit a mělo by to fungovat, protože tam píše ještě něco o propojení s prvkem menu, ale tam není nic z ReReplaceru na výběr..

Každopádně, pokud by stačilo uložit v ReReplaceru co najít a uložit, tak to nefunguje....:/

24. led 2013 16:55 #102805
Odpověď od CrocodilusCZ
Zkušený uživatel
našel jsem nějaké řešení s tím, že se nějakým kusem kodu odloží načítání javaskriptu.

Návod byl ale pro 1.5 takže to neumím použít v 2.5.8

Je to sice pro PhocaGallery, ale to je asi vedlejší.
www.maciej.pawlikowice.info/artykuly/35-...ponent&print=1&page=

Spíš nechápu, že to nikdo moc neřeší, copak je nás tak málo s tímhle problémem?
Mimochodem, aktivní kamarád napsal na podporu mkrvosoftu, odepsali mu tohle:

"děkujeme Vám, že jste kontaktoval Zákaznické centrum společnosti Microsoft.

Pokud Vám v Internet Exploreru nefungují jen některé určité webové stránky, potom to znamená, že nejsou optimalizované pro Internet Explorer. Není to tudíž chyba Internet Exploreru.


Pokud máte další dotazy, neváhejte se na nás prosím obrátit." :sick:

Powered by Fórum