Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Joomla 4 Template Cassiopeia - tipy, rady a návody

25. čvn 2023 08:33 #148450
Odpověď od RoLy
Začátečník
Zdravím,
jak dostat logo a titulek spolu na jednu linku ?
Přílohy:

26. čvc 2023 18:23 #148532
Odpověď od Pepa
Začátečník
Dobrý den, jak dostat z spodního menu odkaz Vše o Joomla ? Zkouším upravovat Cassiopea,,, jde to ztuha,,, Nejde mi ani přepnout tak aby byl blog defaultní stránkou, nevíte proč ?

26. čvc 2023 21:59 #148534
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
No a jak se v Joomla vlastně nastavuje defaultní stránka, víte to?
Podle mne se to v J4 a J3 nezměnilo

Tak napište co děláte a ne že něco nejde, uniká mi co vlastně máte nastavené.
Co takhle nějaký obrázek z nastavení?

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

27. čvc 2023 04:10 - 27. čvc 2023 04:15 #148535
Odpověď od Pepa
Začátečník
Je potřeba takto natahovat diskuzi? Otázka tedy znovu. Jak odebrat odkaz z spodního menu ? Nastavení hlavní, Home stránky, jak to lépe říct se neprojeví na www. Proč? samozřejmě jsem zkoušel i ctrl+R. Na hlavní stránku jsem už přišel,,, Bylo to několikajazyčnou mutací,, sice jsem jako hlavní stránku nastavil blog, ale dík tomu, že dřív byl článek v main menu jako hlavní, zmizel sice symbol domečku, ale u článku v cz zůstala volba hlavní stránka,,, trošku chybka,, Takže zůstáva dotaz, jak se zbavit odkazu Joomla v smodním menu ? Děkuji

27. čvc 2023 18:17 - 27. čvc 2023 18:17 #148538
Odpověď od Pepa
Začátečník
Ještě jednu otáku mám,, jak je to s instalací šablon v nejnovější verzi Joomla, šel mi bezchybně naínstalovat jen Lbox,, podšablona Cassiopea Cassiopeia Child template hlásí:Instalace: Nelze najít soubor XML nastavenídangerNelze zjistit soubor manifestu

Když zkusím šablonu vytvořenou v  Linalabox.org tak těch hlášek je víc:

Warning: Zend OPcache API is restricted by "restrict_api" configuration directive in /data/web/virtuals/314974/virtual/www/libraries/vendor/joomla/filesystem/src/File.php on line 330

Warning: Zend OPcache API is restricted by "restrict_api" configuration directive in /data/web/virtuals/314974/virtual/www/libraries/vendor/joomla/filesystem/src/File.php on line 330

Warning: Zend OPcache API is restricted by "restrict_api" configuration directive in /data/web/virtuals/314974/virtual/www/libraries/vendor/joomla/filesystem/src/File.php on line 330

Warning: Zend OPcache API is restricted by "restrict_api" configuration directive in /data/web/virtuals/314974/virtual/www/libraries/vendor/joomla/filesystem/src/File.php on line 330

Warning: Zend OPcache API is restricted by "restrict_api" configuration directive in /data/web/virtuals/314974/virtual/www/libraries/vendor/joomla/filesystem/src/File.php on line 330

Warning: Zend OPcache API is restricted by "restrict_api" configuration directive in /data/web/virtuals/314974/virtual/www/libraries/vendor/joomla/filesystem/src/File.php on line 330

Warning: Zend OPcache API is restricted by "restrict_api" configuration directive in /data/web/virtuals/314974/virtual/www/libraries/vendor/joomla/filesystem/src/File.php on line 330

Netušíte někdo kde je chyba??? děkuji

27. čvc 2023 20:33 - 27. čvc 2023 20:33 #148539
Odpověď od Linelabcz
Admin

Dobrý den, jak dostat z spodního menu odkaz Vše o Joomla ? Zkouším upravovat Cassiopea,,, jde to ztuha,,, Nejde mi ani přepnout tak aby byl blog defaultní stránkou, nevíte proč ?

 

Dobrý den, odkaz na Joomla najdete v Přepsání jazyka > Konstatnta je tuším MOD_FOOTER_LINE2

Powered by Fórum