Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Joomla 4 Template Cassiopeia - tipy, rady a návody

08. lis 2023 18:01 #148824
Odpověď od Mark L.
Uživatel
Děkuju za radu. Díval jsem se na to. S CSSkem jsem lecos schopen udělat, ale než to řešit takto složitě radši přehodnotím původní záměry. I tak díky za ochotu pomoci.

11. lis 2023 18:36 - 11. lis 2023 18:36 #148833
Odpověď od Mark L.
Uživatel
Líbí se mi jak je tady na Joomportal.cz udělán přihlašovací formulář pomocí Offcanvas-metismenu).



Nevěděl by někdo jak toho docílím? Když dám modul formuláře do pozice "cart" tak nevím jak zapnout to rozbalování. Když na to jdu jinak a vytvořím si nabídku která otvírá formulář opět nevidím možnost zapnout rozbalování offcancas-metismenu.

12. lis 2023 17:46 #148834
Odpověď od Linelabcz
Admin
Zdravím, myslím že je to součástí podšablony Cassiopeia www.joomlaportal.cz/joomla-sablony-rozsireni-sluzby/sablony
K vašemu prvnímu dotazu, než se trápit z css, možná postačí vytvořit v pozici vlastzní html modul a do něj nahrát dva moduly pod sebe např
 {loadmoduleid 1}
 {loadmoduleid 2}
kde číslo je id modulu. Možností, jak náhrát vybrané moduly do obsahu je více.

12. lis 2023 21:28 - 15. lis 2023 14:09 #148835
Odpověď od Cony
Moderátor
Pro nahrání více modulů v jedné pozici můžete využít n3tMultiModule

14. lis 2023 23:16 #148839
Odpověď od Mark L.
Uživatel
Děkuju za rady. Opravdu se mi podařilo vložit dva moduly do jedné pozice pomocí  {loadmoduleid id}.Díky.

Vrátím se k dotazovanému LoginFormuláři, který bych rád zobrazoval v Offcanvas-metismenu, přesně jako je o taky na JoomlaPortalu. Používám podšablonu Cassiopeia, ale co nevím je jak tam ten formulář dostanu. U modulu s formulářem nabídku "Rozvržení" kde bych zvolil Offcanvas-metismenu nemám. Prostě nevím jak Joomle říct aby ten formulář zobrazoval tak jako je to  tady.

15. lis 2023 08:37 #148840
Odpověď od Bong
Moderátor
Jak je odkazováno výše třeba  LBOX - Free Joomla! 4 Template (joomlaportal.cz)  umí to co chcete. Buď použijete tuto šablonu - podšablonu, nebo můžete prozkoumat, jak je to udělané...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Mark L.

Powered by Fórum