Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Joomla 4 Template Cassiopeia - tipy, rady a návody

27. čvc 2023 20:34 #148540
Odpověď od Linelabcz
Admin

Zdravím,
jak dostat logo a titulek spolu na jednu linku ?

Titulkem myslíte co?

27. čvc 2023 20:37 - 27. čvc 2023 20:38 #148541
Odpověď od Linelabcz
Admin

Ještě jednu otáku mám,, jak je to s instalací šablon v nejnovější verzi Joomla, šel mi bezchybně naínstalovat jen Lbox,, podšablona Cassiopea Cassiopeia Child template hlásí:Instalace: Nelze najít soubor XML nastavenídangerNelze zjistit soubor manifestu

Netušíte někdo kde je chyba??? děkuji
 

Dobrý den, podšablona se neinstaluje, ale vytváří se z hlavní šablony Cassiopeia, která je součástí defaultní instalací Joomla 4.

Viz video:
Poděkovali: Pepa

28. čvc 2023 00:06 #148543
Odpověď od Pepa
Začátečník
Děkuji za odpovědi, zkusím,,, jen ještě, co by to mhlo být za chyby při instalaci té šablony vytvořené na Linelab.org ? Pravda zatím jsem moc netvořil, vyzkoušel jsem pár změn , uložil s stáhnul,, Těch chyb je tam moc,, Kompatibilita ?? Děkuji

28. čvc 2023 04:06 - 28. čvc 2023 04:17 #148544
Odpověď od Pepa
Začátečník
Zkoušel jsem podle návodu,, video bylo jen vytvoření podšablony, ale našel jsem i text,,, uvál jsem v bodu nahrát index.php...Bohužel mi to vrací hlášku Nebyl nalezen žádný souborSoubor se nepodařilo nahrát.

Čím by to mohlo být? TemplateDetails.xml nechtělo přpsat, tak jsem původní smazal a nahrál nový, tam dobý,,, Jen ten index.php... soubory.js a swipermin.css jsem nenhrával. Čím by to mohlo být, nevíte ?

Nakonec jsem zkusil i ty soubory slideru, ty také šly bez problému,,, Co soubory v složce templates/cassiopeia_DEMO/html ? Zkoušel jsem znova index.php,,, nic

28. čvc 2023 15:00 #148545
Odpověď od Linelabcz
Admin
Proč vám nejde nahrát soubor přes správu šablony netuším. Nakopírujte tedy soubory přes ftp, podle návodu v článku zde na portálu.
Poděkovali: Pepa

28. čvc 2023 19:36 #148546
Odpověď od Pepa
Začátečník
No, začal jsem experimentovat s šablonou Lbox, docela se mi líbí, jen teď řeším problém, proč není vidět nabídka v footer (přihlášení, odhlášení) ???

Powered by Fórum