Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Idea Phoca Cart

25. čvc 2016 01:07 - 25. čvc 2016 01:37 #127711
Odpověď od H13
Admin
Ahoj,

myslím, že GoPay má vše popsané na svém webu

myslím, že tady nešlo o systém GoPay, ale o linky na zatím neexistující službu (tuším s****e shop) a ty zřejmě do tohoto vlákna nepatří

Protože zatím nefungující služba s****e shop o komponentě Phoca Cart nikde nepíše, tak by bylo možná dobrý, aby ani komponenta Phoca Cart nepsala o nefungující službě, nebo, aby se s ní nějaka spojovala.

Dovolil jsem si ten název té služby vyhvězdičkovat. Pokud jsem něco špatně pochopil nebo udělal, a pod., tak se na mě prosím obraťte do PM. Snad je vše OK.

A nadále platí, zatím pracuji na komponentě samotné, tedy jde hlavně o to, pokud někdo chce pomoct, nahlásit bugy, případně vylepšení pro komponentu samotnou. To by mi teď hodně pomohlo.


Děkuji.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

18. říj 2016 01:41 #128808
Odpověď od H13
Admin

Může klidně 6ks různých vín, ale taky třeba jedna krabice 6x stejný kus a druhá 6x 6 různých kusů. V každém případě celkový počet by měl být 6, 12, 18 atd...


Do RC3 jsem přídal minimální násobek objednávky, takže jsou možný dva parametry:

- minimální počet kusů v objednávce
- minimální násobek počtů kusů v objednávce, což by mělo pokrýt ty diskutované láhve v krabici.


Jinak v RC3 toho přibylo celkem hodně:
phoca.cz/news/908-phoca-cart-version-3-0-0-rc3-released

- Rychlé zobrazení, porovnání, seznam přání
- nové typy pro vlastnosti: barva obrázek (příklad: místo select boxu pro výběr barvy se zobrazí barvy samotné, select box lze také nahradit obrázkem)



A zase platí, pořád je to vývojová verze, snad poslední a pokud to někoho zajímá, bude testovat a příjde na nějaký bug, prosím o nahášení.

Děkuji.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook
Poděkovali: Linelabcz, Bart

19. říj 2016 17:07 #128834
Odpověď od Linelabcz
Admin
Paráda! Už se těším na Stable verzi.

19. říj 2016 20:49 #128845
Odpověď od xunil
Zkušený uživatel
Zdravím,
nějak jsem to nezkoumal ale je nějak zajištěn import většího množství produktu?
Nejlépe csv, xml

19. říj 2016 22:20 #128848
Odpověď od H13
Admin
Ahoj, není, ale mám to v plánu, dokonce je to úloha první v pořadí.

Každopádně pokud má někdo tip ohledně importu/exportu, budu za něj rád. U XML je to jasný, např. pokud produkt patří do více kategorií, bude to něco jako:

<categories>
<category>1</category>
<category>2</category>
</categories>

u CSV, nevím, jestli např. použít: id_produktu;id_kategorií;další_pložky:

1;1,2;jmeno_napr;

tedy oddělovat hodnoty pomocí středníku a tam, kde má položka více hodnot, použít čárku?

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

19. říj 2016 23:32 #128852
Odpověď od Bong
Moderátor
Zveřejnil jsem novou verzi českého překladu Phoca Cart. Obsahuje jak překlad komponenty, tak modulů a pluginů a nově i základní Phoca Cart šablony.
www.bongovo.cz/ke-stazeni/category/131-phoca-cart

Dovoluji si upozornit i na komponentu Phoca PDF, kterou ve spojení s Phoca Cart využijete. Tam je překlad také aktualizován (a není ještě vůbec k dispozici na phoca.cz).
www.bongovo.cz/ke-stazeni/category/141-phoca-pdf

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum