Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Velmi pomalá administrace

27. bře 2019 13:08 - 27. bře 2019 13:12 #139601
Odpověď od Joom
Začátečník
Dobrý den, je to ZDE . Ale hostingem to není. Zkouším to třeba i na Wedosu, ale i když jsou tam ty stránky o něco rychlejší, tak se tam se už ani někdy nedostanu do administrace. Vyprší časový limit. Testuji to ZDE . Stránky jsou pomalé. Já vím. Na co bych se měl zaměřit na Frontendu tuším? Nicméně já tam skoro vše potřebuji. Problém mám hlavně v administraci. Ukázal bych vám to, ale nechci jsem dávat přístupové údaje i když je to jen testovací záloha. Děkuji za snahu pomoci.

27. bře 2019 14:22 #139602
Odpověď od Joom
Začátečník
Myslel jsem ukázal bych to v administraci. Stránky pochopitelně vidíte.

27. bře 2019 15:24 #139605
Odpověď od Cony
Moderátor
Na testovacím webu bude nějaký problém v htaccess, přesměrovává to na znajdzprace.cz/domains/znajdzprace.cz/administrator . Jinak neplatný pokus o přihlášení proběhne svižně, frontend mi přijde v tuto chvíli také dobrý, tak buď jste něco povypínal, nebo se to bude týkat až administrace po přilášení.

27. bře 2019 17:15 - 27. bře 2019 17:18 #139607
Odpověď od Joom
Začátečník
Jj, mám tam problém htaccess, opravím to. Na frontendu jsem vypnul videa abych zjistil o kolik budou ty stránky rychlejší. Je to znatelně rychlejší, ale ty videa bych tam chtěl mít. Cony kde najdeš originál asi už víš. Tak se prosím mrkni i tam. Myslíš, že by se ta videa měla vypnout? Jinak problém je až po přihlášení. Teď to zase chvilku šlo docela rychle jen opět, když se hned po přihlášení klikne na ikonu na panelu vytvořit článek v K2, tak to nabíhá a nabíhá až vyprší časový limit. Do K2 se dostanu přes nabídku v hlavním menu - > komponenty, ale opět to trvá docela dlouho i když to naběhne a článek vytvořím i uložím svižně.

27. bře 2019 18:33 #139610
Odpověď od Joom
Začátečník
Ještě ta návštěvnost. Podle Google Analytics je denně na webu 200 až 400 lidí. Registrovaní lidé jsou zatím v desítkách.

28. bře 2019 13:10 #139624
Odpověď od Joom
Začátečník
Dobrý den, reakce hostingu.
Dobrý den, ten požadavek s logy SQL je dost nad rámec, potřebuju na to trochu času,
nezapomněl jsem na Vás. Co je přesně "stránky nemají výraznější problém s rychlostí načítání" vyjádřeno v sekundách? Máte zprovozněnýnějaký ten cachovací plugin?
Mám tedy používat nějaký cachovaci plugin nebo ne?

Děkuji za radu.

Powered by Fórum