Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Navigační řádek "..právě se nacházíte.."

30. pro 2017 11:56 #133605
Odpověď od František Ohlidal
Pokročilý uživatel
vrstvou jsem myslel jako Layout v šabloně..

30. pro 2017 12:06 #133606
Odpověď od František Ohlidal
Pokročilý uživatel
..v pozici nahoře je Position: breadcrumb [ Style: sp_xhtml outline] a dole v mnou vytvořenou pozicí je Position: breadcrumb [ Style: sp_xhtml outline]
Jak tu pozici co je nahoře posunout dolů.? :)

30. pro 2017 12:10 #133607
Odpověď od Bong
Moderátor
Jedná-li se o pozice, pak není nic jednoduššího než jim dát rozdílné názvy, nebo nežádoucí smazat.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

30. pro 2017 12:17 #133608
Odpověď od František Ohlidal
Pokročilý uživatel
Rozdílnost názvu je taky možnost..asi. Ale uvítal bych tu nežádoucí pozici smazat. Jak to provést.? Děkuji za pomoc.. :)

30. pro 2017 12:34 #133609
Odpověď od František Ohlidal
Pokročilý uživatel
Nakonec jsem tu pozici dole přejmenoval na jiný název z nabídky pozic ao níž předpokládám že není a nebude použita systémem a odeslal jsem do ní zobrazení modulu drobečkové navigace. A funguje to.. A jen pro mou osvětu.. Jak je možné smazat onu nežádoucí pozici tam nahoře když není vidět v Šablony: Upravit variantu - Layout.?

30. pro 2017 12:43 #133610
Odpověď od Bong
Moderátor
Pozice v šabloně bývají klasicky nadefinované v PHP souborech a souboru templateDetails.xml dané šablony. U šablon, které používají nějaký framework to může být zamotanější.

Stávající pozice nemažte, ničemu to nevadí, že existují. Navíc, když hrábnete do souborů šablony o změny můžete přijít při aktualizaci, atd...

Pokud si vytvoříte novou pozici použijte prostě název, který se nemůže vyskytovat...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: František Ohlidal

Powered by Fórum