Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Navigační řádek "..právě se nacházíte.."

30. pro 2017 10:03 #133546
Odpověď od Bong
Moderátor
Zbytečně se v tom pitváte. Jakýkoli modul můžete používat v neomezeném počtu kopií a každá může být zobrazena jinde, nebo jinak nastavena. Vždy dle potřeby.

Přidáte-li v záložce Rozšíření - Moduly - Nový modul nejedná se o novou instalaci modulu, můžete jej kdykoli smazat, přenastavit, zakázat,...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: František Ohlidal

30. pro 2017 10:37 #133547
Odpověď od František Ohlidal
Pokročilý uživatel
..ale stejně se mi to stále zobrazuje kde nechci viz.např. www.proksova.cz/index.php/bulletin/poradenstvi Má to být na pozici někde dole .. na šabloně jsem vytvořil pro modul vrstvu..

30. pro 2017 10:50 #133548
Odpověď od Bong
Moderátor
Máte pouze jeden modul?
Tento modul máte nastaven pro nějakou existující pozici?
Nemá náhodou vaše šablona nebo framework samostatné nastavení pro Drobečkovou navigaci?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: František Ohlidal

30. pro 2017 11:36 #133602
Odpověď od František Ohlidal
Pokročilý uživatel
Teď jsem stav vrátil zpět před minulou úpravou pro breadcrumbs .. vytvořil jsem v šabloně znovu vrstvu .. vybral jsem nový breadcrumbs .. teď je v systému pouze jeden modul breadcrumbs a stále se zobrazuje i tam nahoře v pageTitlt. Zřejmě tam bude pro tento modul systémem rezervovaná pozice. Jak je možné udělat aby se modul zobrazoval pouze ze šablony dole.? Děkuji

30. pro 2017 11:52 #133603
Odpověď od Bong
Moderátor
Nevím co je vrstva.

V šablony: Možnosti si zapněte Náhled pozic modulů. Pak si v Šablony: Varianty (Site) klikněte na ikonu oka u vaší varianty šablony, objeví se vám stránka s pozicemi v šabloně. A můžete kontrolovat.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: František Ohlidal

30. pro 2017 11:55 #133604
Odpověď od František Ohlidal
Pokročilý uživatel
něco takový jsem chtěl abych se mohl podívat ale nevěděl jsem jak zapnout náhled. :P

Powered by Fórum