Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Navigační řádek "..právě se nacházíte.."

29. pro 2017 00:53 #133529
Navigační řádek "..právě se nacházíte.." od František Ohlidal
Pokročilý uživatel
Dobrý den.. Mám opět dotaz. B) ..odkud a jak je možné spustit v J! 3.8.2 navigační řádek složený z aktivních odkazů, který byl kdysi u starších verzí umístěn někde dole podle povolení v globálním nastavení a bylo možné prostřednictvím tohoto se dostat prakticky odkudkoli kamkoli. Anebo jestli to v této verzi není možné, jakožto jsem tu věcičku nastavení nikde nenalezl, nějaká náhrada za tuto funkci. Třeba nějaký navigační pavouk čerpající data např. ze sitemap.xml.. Děkuji :)

29. pro 2017 14:35 #133537
Odpověď od HonzaKr
Moderátor
Myslíte asi Drobečkovou navigaci? Pokud tento modul nemáte, je nutno ho přidat v záložce Rozšíření - Moduly - Nový.

:: bývalý člen Joomlaportalu ::
Poděkovali: František Ohlidal

29. pro 2017 14:49 #133538
Odpověď od František Ohlidal
Pokročilý uživatel
..ano. Děkuji. :)

30. pro 2017 09:24 #133542
Odpověď od František Ohlidal
Pokročilý uživatel
Dobrý den. Drobečkovou navigaci jsem nainstaloval do v šabloně vytvořeného řádku .. někde dole al tam se i zobrazuje a navíc se text z navigace duplicitně zobrazuje i v místě pageTitle. Nevím proč..?

30. pro 2017 09:42 #133544
Odpověď od František Ohlidal
Pokročilý uživatel
..teď jsem přišel na to že v původní šabloně Jommly podle výpisu z FTP je nainstalovám modul mod_breadcrumbs jen se ale nezobrazoval v mé aktuální šabloně ve výčtu rozšíření modulů. Takže další instalací jsem si vlastně zadělal na nedorozumění. Nově nainstalovaný modul odinstaluji ale jak je možné použít modul od původní Joomly.? Anebo je účelnější jej deaktivovat na FTP .?

30. pro 2017 09:47 #133545
Odpověď od František Ohlidal
Pokročilý uživatel
..až teď mi došla pointa odpovědi pana HonzaKr
...Myslíte asi Drobečkovou navigaci? Pokud tento modul nemáte, je nutno ho přidat v záložce Rozšíření - Moduly - Nový.
To nechtělo nový modul nainstalovat ale použít.. :O

Powered by Fórum