Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité a 3.4.1, zobrazuje stále ODPUBLIKOVANE ČLÁNKY

10. čvn 2015 00:10 #122110
Odpověď od Bartolomej Tkáč
Nováček
dát F5 nebo lépe Ctrl+F5
urobil som ziadna zmena.

Jediny uzivatel som ja, nie su tam ziadny uzivatelia. Problem sa objavil ked som pridal uzivatela aby mohol pridavat clanky. Ked vyskocil problem s tym zobrazovanim odpublikovanych clankov som ho odstranil, ale problem ostal. Mam taky pocit ze mozno bude pes zakopany v tych opravneniach ako pisete. Daju sa dat opravnenia k clankom nejak do POVODNEHO stavu? Lebo mam v tom hokej priznam sa v opravneniech.

10. čvn 2015 07:36 #122111
Odpověď od Bartolomej Tkáč
Nováček
Nie, prihlasujem sa iba do backendu, nie cez frontend.

10. čvn 2015 09:16 - 10. čvn 2015 09:19 #122115
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
asi to nějak nechápu, když se podívám na ten Váš odkaz nevidím žádné nepublikované články

jaké oprávnění máte v tom správci článků u public? Tam musí být vše zakázáno.

10. čvn 2015 10:06 #122117
Odpověď od Bartolomej Tkáč
Nováček
- v opravneni public je vsetko zakazane.

ked kliknete na linku:
www.reno.sk/index.php/zaujimavosti
vidite jeden clanok so starymi inzeratmi. Hore aj dole je modry pasik a pozadie clanku je modraste. ROBI TO JOOMLA ja som to tak nenastavil. Spravne podla nastavenia v backende by ste nemali vidiet ziaden clanok na tomto linlku: www.reno.sk/index.php/zaujimavosti , ale ho vidite napriek tomu ze v backende je oznaceny oako odpublikovany a teda nemalo by ho byt vidno na frontende, Neviem ci je to teraz trosku jasnejsie?

10. čvn 2015 10:21 #122118
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
jo už to chápu
když zakážete jiný článek, také se Vám zobrazí ve frontend?
V nejhorším mi do SZ napište přístup do backend a já se na to mrknu

10. čvn 2015 10:36 #122119
Odpověď od Bartolomej Tkáč
Nováček
ano.

Teraz som pridal clanok na titul ".. o zamestananosti romov" oznacil som ho v backende ze NECHCEM ABY SA ZOBRAZOVAL - odpublikoval som ho. A ak sa poziete ZOBRAZUJE stale clanok ale aj s tymi PASMI a pozadim .... pristup Vam nemam problem poslat

Powered by Fórum