Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité a 3.4.1, zobrazuje stále ODPUBLIKOVANE ČLÁNKY

12. čvn 2015 14:11 #122181
Odpověď od Bartolomej Tkáč
Nováček
Urobil som vsetko ako ste poradili, pri kazdej obnove som dal iny nazov databazy.
Vysledok - stale to iste. Dokonca aj po obnove Jomly 2.5.20 z fabruara, ktore nevykazovala tento problem, po obnove ma problem zo zobrazovanim odpublikovanych clankov. Obnovil som 4 zalohy z pred obdobia ked sa problem ukazal. vysledok: VSADE TEN ISTY PROBLEM odpublikovane clanky sa ozobrazuju s tamvsimi pasikmi hore dole a svetlejsim pozadim... Kudy teď?

12. čvn 2015 14:21 #122182
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
smazal jste na lokálu opravdu všechny soubory.? Tedy aby ten adresář webu byl zcela prázdný?

12. čvn 2015 14:47 #122183
Odpověď od Bartolomej Tkáč
Nováček
Ano samozrejme mazal, respektive vzdy no noveho adresara som obnovoval. Vysledok je zaujimavy. Nasiel som zalohu skoro rok staru KDE SA TATO CHYBA NEVYSKYTUJE!! Tak vediet co je na tej starej zalohe inak ako na tych novych... kde je pes zakopany ... Normalne ako u nas hovorime děs a hruza. :-)

12. čvn 2015 14:59 #122184
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Dle mně jste objevil něco jako Higgsův boson.
Nedokážu si vysvětlit, proč záloha, který byla udělána na bezchybné joomle dělá pozdější chybu na lokální, čisté instalaci.

Tady opravdu těžko poradit.
Mám poslední návrh.
Mám dnes trochu času a dobrou náladu, pošlete mi úschovnou tu poslední bezchybnou zálohu akebou.
já to zkusím u sebe.
email Vám píšu do SZ

12. čvn 2015 15:08 #122185
Odpověď od Bartolomej Tkáč
Nováček
:-) Ja som riadny objavitel len co je pravda :-)

Poslem Vam to ale az za cca 1-2 hodin lebo musim od PC. Vo pred Vam velmi velmi dakujem

12. čvn 2015 15:13 #122186
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
no jestli to můžete poslat hned a pak odejít, budu rád. Večer se chci dívat na fotbal

Powered by Fórum