Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité a 3.4.1, zobrazuje stále ODPUBLIKOVANE ČLÁNKY

12. čvn 2015 15:14 #122187
Odpověď od Bartolomej Tkáč
Nováček
bezchybna zaloha je ale Joomla 2.5.20 hadam to nebude vadit

12. čvn 2015 15:32 #122188
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
já chci ale spíš tu zálohu, kdy to na webu ještě nedělalo a dělá to až po obnovení. Ta byla na které verzi?
Tedy před tím přidáním uživatele
nebo by se Vám chtělo znovu upgradovat na 3.4.? :)

12. čvn 2015 16:39 #122190
Odpověď od Bartolomej Tkáč
Nováček
No to je problem. Keď si zosumarizujem ze obnovena zaloha 3.4.1 pred tym, ked to nerobilo ukazuje tu istu chybu, ked aj zaloha v 2.5.20 z februara tiez ukazuje tu istu chybu, a nasiel som zalohu s pred skoro roka ked tam chyba nie je z toho mi vyplyva ze chyba sa stala niekde v J 2.5.x a ja som si to nevsimol lebo som asi neodpublikovaval clanky. Ked som sa zacal stranke po prechode na 3.4.1 intenzivnejsie venovat objavil som chybu. Kedze chyba sa ukazuje aj v starych zalohach, asi to nebude sposobne pridanim uzivatela ale niecim inym, mozno nejaky modul co som dosinstaloval to robi, netusim. Co navrhujete?

12. čvn 2015 17:02 - 12. čvn 2015 17:03 #122191
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
na a na tu zálohu udělanou předtím, než to ukazovalo tu chybu se chci mrknout.
snad se ji tam podaří najít

tady u sebe si mohu s klidem odinstalovávat a přidávat moduly a prostě to testovat

12. čvn 2015 20:52 - 12. čvn 2015 21:00 #122194
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Tak tady s tím blbnu a jsou někde asi rozhozená oprávnění.
V databázi uživatelé, skupiny atd. je vše v pořádku.
všechny kontroly z administrace také v pořádku

Objevený problém je, že z frontendu nejde u přihlášeného uživatele článek upravovovat měnit stav atd.
To lze jen z backend. Týká se to původních i nově vytvořených článků. A to si myslím, že způsobuje i to, že se nebublikované články zobhrazují s podbarvením jako nepublikované.
Ještě nad tím budu dumat, ale nemáte někdo nějaký nápad?

Nebo nainstalovat čistou joomlu 3,4.1 třeba na localhost a obsah webu tam přenést třeba redmigratorem.
Já jsem to jednou zkoušel takto udělat, ale asi jsem někde udělal chybu a nic se mi nepřeneslo. Můžu to zkusit ještě jednou nebo Vám zde poradí někdo, kdo s redmigratorem pracuje běžně.

12. čvn 2015 21:07 - 12. čvn 2015 21:15 #122195
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Nevím, zda redmigrator neumožňeje jen převod z 1.x, já to tedy tak pochopil.
V tomhle by asi nejlépe poradil Bong.

Ještě k předchozímu, článek lze editovat i měnit stav, jen se to pak neuloží.

Možnost je také se na to vykašlat a články mazat místo nepublikovat, vymazané jsou obnovit. To však ale asi stejně není nejlepší řešení

Powered by Fórum