Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité a 3.4.1, zobrazuje stále ODPUBLIKOVANE ČLÁNKY

12. čvn 2015 22:31 #122196
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
editovat a měnit články z frontend již jde, ale stále se zobrazují nepublikované.
A ještě mi joomla sále přepisuje status configuration.php na jen pro čtení

12. čvn 2015 23:11 #122197
Odpověď od Bartolomej Tkáč
Nováček
Presne ako hovotite. Viete viem ze sa da to riasit aj tym vymazanim a potom znovu zverejnenim ale ten pocit ze nieco je zla v joomle mi nejak brani pokracovat dalej, pokial nepridem na to co je problem, lebo v buducnosti to moze mat nejake nasledky, ktore neviem odhadnut.

Neskusali ste sa pozriet ci sa s tym nestretol niekto mimo CZ a SK? Ja som skusal nieco aj nasiel ale moja anglictina jie "nic moc"

13. čvn 2015 09:30 #122200
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
ano hledal jsem i na zahraničních fórech, tam bylo něco podobného, ale pro joomlu 1.6. a v souvislosti s určitými komponentami, které tam nemáte.
Vidím, že už nic nevymyslím.
Jsou asi jen 2 možnosti.
- obnovit poslední správnou zálohu, znovu upgradovat na verzi 3.4.1. a doplnit poslední články
- nainstalovat novou 3.4.1. a do ní si nějakou komponentou nahrát obsah z aktuálního webu.

Dle mně problém vznikl právě při upgrade na verzi 3.x

13. čvn 2015 10:09 #122201
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
tedy problém někde působila komponenta smartsearch (inteligentní vyhledávání)
podobný problém řešen zde - github.com/joomla/joomla-cms/issues/4301

ale tady to není to samé, přesto jsem smartserch odinstaloval a zkontroloval, zda nezbyl v databázi, stejně to nepomohlo
Poděkovali: Bartolomej Tkáč

13. čvn 2015 11:17 #122203
Odpověď od Bartolomej Tkáč
Nováček
Dle mně problém vznikl právě při upgrade na verzi 3.x

Ja mám bohužiaľ tiež ten pocit ...

14. čvn 2015 13:54 #122208
Odpověď od Bartolomej Tkáč
Nováček
Takže vzdal som opravu tej chyby zobrazovania odpublikovanych článkov a na localhoste cez xampp prerabam manulane webstranku. Zase mam problem nefunguje mi odosielanie mailov cez kontaktny formular. Nastavil som ho cez STMP presne ako je nastaveny na webe (tam to funguje) Na localhoste s tym istym nastavenim mailu, neposielam maily. Po precitani kadecoho som aj tak asi v koncoch ...

Powered by Fórum