Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité a 3.4.1, zobrazuje stále ODPUBLIKOVANE ČLÁNKY

11. čvn 2015 11:26 #122128
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
vypadá to opravdu na rozhození práv, může to být i v databázi.

Máte nezapisovatelný soubor configuration.php, zkuste mu povolit zápis.

Pokud máte zálohu před tím přidáním uživatele, zkuste se k ní vrátit.
Pokud ji nemáte, zkuste akebou přenést web na lokální instalaci, zda se chyba projeví i tam

11. čvn 2015 11:43 #122129
Odpověď od Bartolomej Tkáč
Nováček
Zalohu mam z obdobia pred pridanim uzivatela, aj som obnovil zo zalohy do stavu pred pridanim uzivatela (to bolo prve co som urobil), ale na moje pocudovanie to chybne zobrazovanie clankov sa mi objavilo aj v zalohe v ktorej BY SA NEMALO. Jednoducho povedane zaloha prevzala chybne zobrazovanie clankov napriek tomu ze pred tym bolo zobrazovani ev poriadku :-)

11. čvn 2015 12:17 #122130
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Když jste to obnovoval, použil jste původní název databáze nebo nový?

Obnovte si to na lokální instalaci.
Pokud tam bude vše v pořádku, smažete vše na webu a obnovíte to akebou tam

12. čvn 2015 10:32 #122135
Odpověď od Bartolomej Tkáč
Nováček
Dobrý deň , pokúšam sa obnoviť web na lokalnom PC cez XAMPP 3.2.1, ale nedari sa mi to: hlasi mi ANGIE - Akeeba Obnova hlavnej databáza stránky:

Obnova databázy
Pri obnove databázy nastala chyba. Chybové hlásenie je zobrazené nižšie. Kliknite na tlačidlo × vpravo hore pre zatvorenie tohto okna a návrat na stranu obnovy databázy.

Unable to connect to the Database: Could not connect to MySQL.

Pred tym mi hlasila:
PHP verzia servera Vašej pôvodnej stránky bola 5.5.21 a aktuálna verzia je 5.6.8. (XAMPP - ma tuto verziu) Prosím, berte do úvahy, že rôzne verzie PHP môžu mať rozdiely, ktoré môžu znefunkčniť Vaše.rozšírenia.... ale pustilo mato calej az som sa zasekol na obnove databazy....

V Obnova hlavnej databáza stránky, ci som dal localhost, alebo 127.0.0.1, nepustilo ma to dalej (meno heslo a nazov databazy som nechal ako je na webe.)

Momentalne som v koncoch neviem rozchodit localhost .... :-(

12. čvn 2015 10:53 - 12. čvn 2015 10:53 #122136
Odpověď od Bong
Moderátor
Databázi si nejprve musíte vytvořit. Instalátor to za vás neudělá. Ten vám do ní jen nahraje data ze zálohy.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

12. čvn 2015 11:39 - 12. čvn 2015 11:46 #122139
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
nejsem si zcela jist u Xampu, ale vertrigo i džumláček si jí vytvoří při instalalaci

ostatně, máte možnost si tam pustit PHPmyadmin a uvidíte, zda tam máte databázi

teď se dívám na xampp, tam se databáze také vytvoří.
Musíte se v kontrolním panelu podívat zda běží a případně spustit Apache a mySQL.
když SQL běží, dejte admin a jste v databázi

Powered by Fórum