Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Joomla 3.3.1. a VirtueMart

17. čvn 2014 16:49 #116627
Odpověď od Bong
Moderátor
Vy mě děsíte. Jakou koncovku TXT? Já jsem psal: Opravte si přes FTP v souboru configuration.php.Tedy buď přímo přes FTP otevřít upravit a uložit, nebo stáhnout na disk, upravit, uložit a nahrát zpět.

Jestli jste si vytvořil nový textový soubor, do něj napsal to co jsem vypíchnul k opravě a přehrál tím soubor konfigurace, tak to fungovat nebude!

Pokud jste ale vše udělal správně a stránky se nenačtou, máte to špatně uloženo. Je třeba to otevřít v nějakém rozumném editoru (používám PsPad) a uložit v UTF bez BOM. Viz.: www.joomlaportal.cz/forum/advsearch?q=UT...name=1&childforums=1

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: jarda

17. čvn 2014 17:17 #116628
Odpověď od jarda
Začátečník
TAk jsem to udělal přesně jak píšete. Původní soubor jsem otevřel PsPad, upravil jsem heslo, uložil v UTF, ale výsledek je stejný. Prostě stránky nejdou otevřít. Vzávám to a začnu tedy od znova...:-(

17. čvn 2014 20:00 #116631
Odpověď od jarda
Začátečník
Ještě mi kamarád poradil se podívat do php error logu. Našel jsem tam toto. Nevíte někdo kluci v čem je ta chyba?
[17-Jun-2014 18:22:52 Europe/Prague] PHP Fatal error: Call to undefined method JHtml::getJSObject() in /www/doc/www.ipcservis.cz/www/libraries/cms/html/behavior.php on line 367

17. čvn 2014 21:59 #116635
Odpověď od Cony
Moderátor
No podle té chyby jste se do toho asi nějak zamotal. Zřejmě se Vám podařil instalovat ne virtuemart samotný ale nahrával jste na FTP jejich Quickstart - to je kompletní instalace Joomly 2.5 s předinstalovaným Virtuemart - teď tedy máte kombinaci Joomly 3.3 a 2.5 a to fungovat nebude...
Zkuste na FTP nahrát znovu všechny soubory z Joomly 3.3. No nebo pokud toho tam nemáte moc začněte od znovu a začněte používat Akeeba Backup, aby jste měl zálohy.
Ještě můžete zkusit, jestli Váš hosting nemá zálohu před nepodařenou instalací VM, a obnovit ji.

17. čvn 2014 22:40 #116639
Odpověď od jarda
Začátečník
Stránky jsem měl už kompletně hotové... To je to co mě na tom nejvíce se...! Prostě jsem to posral... Ty soubory z joomla tři vezmu kde prosím? Ale tím stejně asi přepíši všechno uložení, banery a články ne?

17. čvn 2014 22:48 #116641
Odpověď od Cony
Moderátor
Stáhněte si instalační balíček z Joomla.org, rozbalte si jej u sebe na lokále a kompletně ho nahrajte na server přes FTP (všechny soubory dáte přepsat, nic na FTP nemazejte). Žádné články (ty jsou v databázi a ne na FTP), nastavení (také v databázi), ani obrázky nebo bannery (tedy pokud jste nic na FTP nemazal) neztratíte.

Stejně bych ale zkusil zjistit u Hostingu jestli nemají tu zálohu...
Poděkovali: jarda

Powered by Fórum