Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Joomla 3.3.1. a VirtueMart

18. čvn 2014 01:31 #116646
Odpověď od jarda
Začátečník
Tak moc děkuji! Už se to někam hnulo, objeví se už alespon homepage. Pokud ale kliknu na jakoukoliv nabídku tak se mi ukáže jen prázdná stránka. Stejně tak se nedostanu na administraci webu. Opět nyskočí jen bílá stránka.

18. čvn 2014 02:18 #116648
Odpověď od jarda
Začátečník
Tak to teď začalo hlásit tohle... Já už se z toho poseru...
Error displaying the error page: Application Instantiation Error: Could not connect to MySQL.

18. čvn 2014 13:40 #116659
Odpověď od Don Benito
Uživatel
Inak ja som vcera instaloval na J3.3 virtuemart a tato posledna verzia uz bude asi funkcna..ja to teda potrebujem iba ako katalog, obchodne funkcie som neskusal...ale uz to aspon korektne vypada, da sa s tym pracovat,,pred tym to bolo cele rozhasene, nic neslo pridat

dev.virtuemart.net/projects/virtuemart/files

18. čvn 2014 15:41 #116662
Odpověď od jarda
Začátečník
Od Conyho jsem dostal tuto odpověď:
Ještě v nastavení serveru (obvykle localhost) a použitém db driveru (mysql nebo mysqli).
Vím že se ptám už jako blbec, ale mohl bych dost přesnější info rmaci. Přeci jen lítám v tomto problému poprvé a je to pro mě dost španělská vesnice. Olouvám se a děkuji za pomoc. Už by to sna mělo po tomto fungovat...

clifhart napsal: Tak to teď začalo hlásit tohle... Já už se z toho poseru...
Error displaying the error page: Application Instantiation Error: Could not connect to MySQL.

18. čvn 2014 16:11 #116664
Odpověď od Cony
Moderátor
Pokud na Hostingu MySQL funguje jak má, připojení k MySQL ovlivňuje jen 5 parametrů v configuration.php:
Code:
public $dbtype = 'mysqli nebo mysql'; public $host = 'adresa serveru'; public $user = 'uzivatel'; public $password = 'heslo'; public $db = 'nazev databaze';
Zkontrolujte si zda máte vše v pořádku. dbtype by mělo fungovat mysqli, případně zkuste mysql. host bývá obvykle localhost .
Poděkovali: jarda

18. čvn 2014 16:48 #116667
Odpověď od jarda
Začátečník
Výborně! Homepage se mi otevře. Ale když chci jit do administrace, nebo v menu kliknu na nábídku, tak se mi otevře jen prázdná stránka... ještě tomu něco chybí. Ale moc díky!!!

Powered by Fórum