Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Joomla 3.3.1. a VirtueMart

16. čvn 2014 18:26 #116605
Odpověď od jarda
Začátečník
Bohužel se od db nemohu dostat. Píše mi to chybu #1045 Nepodařilo se přihlášení k MySQL serveru.
Počkám tedy až se mi ozvou z podpory Active.
Všem díky za rady.

17. čvn 2014 15:16 #116620
Odpověď od jarda
Začátečník
Dobrý den,
tak jsem se do db dostal. VM jsem zakázal a nic. Tak jsem ho s db i smazal a teď se na přpojení k mým sránkám zobrzuje tato hláška... Database connection error (2): Could not connect to MySQL. Psal jsem jim to i na podporu, ale jelikož jsem čekal skoro dvanáct hodin jen na nové přístupy do db, tak nevím jestli odepíší...
Když vám poskytnu přístup k db, (soukromé zprávě) kouknete mi na to co je kde špatně? Vím, že jsem si to posral asi svou vinou.

17. čvn 2014 16:08 - 17. čvn 2014 16:21 #116621
Odpověď od Bong
Moderátor
To zvládnete. Pokud vám změnili přihlašovací údaje k databázi, musíte je také změnit v Joomle. Opravte si přes FTP v souboru configuration.php:

public $user = 'uzivatelskejmeno';
public $password = 'heslo';

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: jarda

17. čvn 2014 16:22 #116623
Odpověď od jarda
Začátečník
Díky moc, přihlášení jsem změnil. php jsem si uložil, nyní ho mám zaměnit v ftp mamagerovi za ten původní?

17. čvn 2014 16:29 #116624
Odpověď od Bong
Moderátor
Ano, zaměnit. Aby se nová hesla mohla použít. Pokud vám to pak bude házet chyby máte buď špatně vyplněno, nebo jste editovaný soubor uložil ve špatném formátu (stává se to při použití Poznámkového bloku). Ale vše se dá opravit :)

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

17. čvn 2014 16:41 #116626
Odpověď od jarda
Začátečník
Tak jsem soubor zaměnil. Umazal jsem u texťáku koncovku txt a uložil. Strnky sice už chybu nehlásí, ale vůbec se nenačtou. Posral jsem to tí virtue mart? V db už o něm nic není, myslí tedy. Celé jsem to několikrát prošel...
www.ipcservis.cz

Powered by Fórum