Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Stránky obcí - úřední deska

10. lis 2010 12:36 #67025
Odpověď od karel
Zkušený uživatel
pouze technická:
- datum bude vhodnější asi rovnou uvádět správně (d.m.rrrr) - viz eiland,
- složitější to sice je s intervalem, ale 'imho' bych to chtěl uvádět správně...

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

10. lis 2010 13:29 #67027
Odpověď od Bong
Moderátor
On s tím formátem data může být trochu zádrhel viz. toto vlákno . Nicméně bych se nebál použít formát s nulou, byť jen z důvodu "zarovnanosti". Jen snad změnit formulaci na: Vyvěšeno od xx.xx.xxxx do xx.xx.xxxx
Formáty implicitně povolené bych viděl na DOC, DOCX, XLS, XLSX, PDF, RTF, TXT, JPG, ODF?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

10. lis 2010 15:00 #67028
Odpověď od Cufe
Admin
Nechci být puntičkář, ale k tomu datu...
Přikláněl bych se spíš k formě:
Vyvěšeno: dd. mm. rrrr
Sejmuto: dd. mm. rrrr
Obě položky jsou myslím si důležité a to z toho důvodu, že některé starší (lidské) struktury mají problém se zobrazením data v intervalu. Doporučuji tedy zobrazit obě slova (nebo sloupce) "Vyvěšeno" a "Sejmuto". Nic se tím nepokazí a zároveň bude i paňmáma z matriky spokojená :laugh:

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

10. lis 2010 15:44 #67033
Odpověď od Karri
Návštěvník
Ad povolené soubory - doplnil jsem výchozí sadu del soupisu kolegy Bonga.
Ad formát data - uvědomte si prosím, že pracuji s formátydostupnými v PHP viz www.tvorba-webu.cz/php/datum-cas.php

Nicméně všechny údaje, ať již textové či obsahové si v ZOO aplikaci může uživatel změnit v jejím nastavení - já momentálně řeším jen obecnou výchozí konfiguraci a vzhled stránek - i když je fakt, že jsem si musel vytvořit dva nové elementy, načítající z databáze datum zveřejnění a zneveřejnění položky...

A mám tu další verzi, očekávám další konstruktivní připomínky :-)

Tento příspěvek obsahuje soubor příloh.
Pro zobrazení se přihlaste nebo zaregistrujte.

10. lis 2010 15:45 - 10. lis 2010 15:47 #67034
Odpověď od Karri
Návštěvník
A hrubá konstrukce stránky...

Přílohy:

10. lis 2010 17:07 #67039
Odpověď od Bong
Moderátor
Trochu OT, ale úřední deska by měla poskytovat RSS kanál. Určitě to tam bude, ale kdyby náhodou... :-)

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum