Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Stránky obcí - úřední deska

03. lis 2010 20:09 #66760
Odpověď od Bong
Moderátor
Pokud vám uvedená externí elektronická deska vyhovuje, můžete ji využívat i nadále a do Joomly ji přidat jako vloženou stránku...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

03. lis 2010 20:14 #66762
Odpověď od Dan
Začátečník
Dobrý večer, úřední deska přímo pro Joomlu by byl vážně velmi dobrý počin!

Dalším příkladem může být úřední deska Kladna, viz www.mestokladno.cz/vismo/zobraz_dok.asp?id_org=6506&ud=2 .

Elektronická úřední deska obsahuje většinou aktuální dokumenty a archiv dokumentů. Každý dokument má totiž určitou lhůtu, po kterou musí být na desce vyvěšen (obvykle 15 dnů).

Dále je užitečná funkce pro zobrazení stavu k určitému datu (které dokumenty byly v té době vyvěšené).

03. lis 2010 20:19 #66763
Odpověď od vlada
Nováček
to Bong
Jakou jsi myslel? Nějak jsem se ztratil :-)

03. lis 2010 20:28 #66765
Odpověď od vlada
Nováček
U nás zatím vypadá takhle, protože ročně produkujem cca 30 dokumentů.
www.kornatice.cz/ou/deska.html
Ale to potřebuji změnit pro JOOMLU.
Důležité je jednoduché vkládání (třeba jako Attachtment) a správa, protože to už naštěstí nebudu dělat já.
Katagorie mnoho obcí užívá a pro větší množství dat určitě užitečné. V našem případě to máme rozdělené po rocích.

03. lis 2010 20:49 #66768
Odpověď od Bong
Moderátor
strejc napsal:

to Bong
Jakou jsi myslel? Nějak jsem se ztratil :-)


Myslel jsem třeba to steti.cz, ale lze to brát všeobecně. Souvisí to právě s tím kdo bude následně desku aktualizovat. Pokud totiž někde něco funguje, je nadlidský úkol naučit pracovat úředníka s něčím jiným...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

03. lis 2010 21:13 #66771
Odpověď od vlada
Nováček
Tohle naštěstí není můj a nebo náš případ. Určitě je snadnější redakční systém, než úprava html kodu stránky a FTP přenos souborů na server :laugh:

Projdu ještě příslušné paragrafy a dám sem parametry, co musí úřední deska splňovat.

Powered by Fórum