Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Stránky obcí - úřední deska

03. lis 2010 15:08 #66735
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
A není lepší si tu úřední desku naprogramovat přesně podle vašich představ, než "ohýbat přes koleno" nějakou komponentu, která je sice asi univerzání, ale o to víc složitá?

03. lis 2010 15:59 #66741
Odpověď od vlada
Nováček
Možná ano, ale ne všichni jsou programátoři. Já jsem zedník, který staví z cihel. Nevyrábí si je. Neumí to, nemá hlínu, nemá pec,....

03. lis 2010 16:28 #66744
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Já jsem zase kontruktér, tvorbu webových stránek mám jako koníčka, musel jsem se spoustu věcí naučit sám ... nicméně, pokud by bylo jasné zadání a zpracovaný design dané komponenty, nebránil bych se tomu se do toho pustit.

03. lis 2010 17:03 #66745
Odpověď od Ondra Cimfl
Začátečník
V tom případě se hlásím do řady jako další zájemce a nebráním se ani nějakýmu rozumnýmu poplatku. Ideálně třeba vystavená fakturka.
Účetnictví obce líp pobere ofiko doklad než výdej nějaký "černý" hotovosti, přeci jenom jsme pod větším drobnohledem financů než nějaká firma.

Ještě bych to doplnil o možnost nahlížení do archivu úřední desky. Momentálně asi není žádne free rozšíření, které by umožnilo náhlížení do archivu jen do určité kategorie.

03. lis 2010 19:11 #66753
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Jelikož nejsem vlastníkem ŽL, ale jsem blázen do Joomly, tak pro mě peníze v tomto ohledu nejsou důležité. Potřebuju ale nějaké zadání, protože vůbec netuším, jak má úřední deska fungovat, či vypadat.

03. lis 2010 19:54 #66758
Odpověď od vlasta
Uživatel
U nás vypadá takto www.steti.cz/ ( Elektronická úřední deska ) ;)

Powered by Fórum