Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Joomlaportal.cz verze 3.0

21. zář 2009 10:28 #49616
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
pod logem v headeru je jiny podklad nez v okoli
to same plati i pro soukrome zpravy v headeru

pokud je to u soukromych zprav zamer, pak by to asi melo byt vyrazenjsi a vzhledem k tomu, ze vse na strane ma zaoblene rozky, tak i tam by se to hodilo

Joomla! pro každého

21. zář 2009 11:16 #49618
Odpověď od Papik
Uživatel
Jen taková drobnost, ale přijde mi, že systém přihlášeného uživatele při neaktivitě velmi rychle odhlašuje. Jaký je nastaven časový limit?

21. zář 2009 11:51 #49619
Odpověď od gorila
Návštěvník
Dobrý den,
na první pohled se mi to moc líbí.
J.Říha

21. zář 2009 12:18 #49621
Odpověď od Ben
Začátečník
Předem chci velmi poděkovat za skvělý krok kupředu. Web budu ještě chvilku studovat, ale měl bych jinou připomínku. A to k rozesílání emailů z diskuze.

Dříve byl nepřehledný předmět bez tématu - nové řešení, kdy je v předmětu i téma diskuze je super! Díky za něj.

Ovšem dříve, když mi došel email z diskuze, tak obsahoval celý text příspěvku. Nyní tam není z příspěvku kromě předmětu nic, což mi dost vadí. Většinou, když mi přišlo téma, ke kterému jsem měl co říct (po zjištění z emailu), tak jsem se přihlásil a zareagoval. V současné podobě je zasílání na email k ničemu.

Doufám, že to půjde nějak rozumně a relativně brzy vyřešit.

21. zář 2009 13:50 - 21. zář 2009 13:55 #49626
Odpověď od Lubos Cerny
Uživatel
Pokud nejsem nepřihlášen, pak mi "ujíždí" část řádku s odkazy "Heslo?, Jméno? Registrace" umístěných pod přihlašovacím formulářem viz. příloha
(FF 3.5.3, Windows XP SP3 CZ.)

Jinak GRATULUJI ! Pěkná práce !

Update: Obrázek se nepřipojil (JFTP move error ...), takže je ZDE

21. zář 2009 17:31 #49636
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
primlouvam se take bud za delsi odhlasovaci cas, nebo za automaticke prihlaseni, jako bylo predtim

vzdy kdyz chci chci nekomu odpovedet, zapomenu, ze nejsem prihlaseny...
dekuji :)

Joomla! pro každého

Powered by Fórum