Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Joomlaportal.cz verze 3.0

23. zář 2009 14:11 #49755
Odpověď od Ben
Začátečník
Asi jsem to napsal nesrozumitelně, tak raději přidávám odkaz, snad to z něj bude jasnější: community.joomla.org/connect/cs.html

25. zář 2009 10:33 #49853
Odpověď od Linelabcz
Admin
Ok díky bude opravno.

Nově můžete pro Vaše webové stránky hlasovat v katalogu .

26. zář 2009 01:23 #49887
Odpověď od Olin
Uživatel
Pěkné líbí, jen drobnost. Uvítal bych posun na stránce nahoru.

"Není důležité vědět, jak něco udělat, ale vědět koho se na to zeptat" :)
www.Olin.cz
- Osobní stránky...

27. zář 2009 23:57 #49936
Odpověď od AMD
Uživatel
Určitě nový vzhled přispěl k lepší a přehlednejší orientaci na webu. Jde trochu o zvyk, ale jsem příjemně překvapen. Co je mimořádně podařené z novinek je Katalog.

28. zář 2009 13:06 #49940
Odpověď od Daniel
Začátečník
Ahoj, zkouším si již po několikáté vyměnit obrázek/ikonku/Avatar svého profilu, nejdřív mi to řekne že se vyskytla chyba:

* JFile::copy: Cannot find or read file: ''
* JFile::copy: Cannot find or read file: ''
* JFile::copy: Cannot find or read file: ''

a pod tím je, že byl můj Avatar uložen, ale nikde ho nemohu najít a není nikde zobrazen...

Myslím že jsem obdobný dotaz viděl na začátku diskuze (v článku na hlavní stránce), ale nějak jsem nenašel co mohu dělat.
díky
dan

28. zář 2009 17:38 #49953
Odpověď od HonzaG
Moderátor
Ahoj,
no nějakého avatara u Tebe vidím. Odpověď autorů na tuto chybui je, že bude opravena v nové verzi. Bohužel Kunena si s sebou nese několik programátorů z fireboardu a i když tvrdí, že je pro nativní Joomlu 1.5.x, není to pravdou a FTP vrstva je jim v mnoha částech fóra cizí.
Takže pokud dokážeš někde návod, jak tento problém opravit, dej vědět adminům na mail. V opačném případě nezbývá než počkat až soudruzi chybu opraví.

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

Powered by Fórum