Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Joomlaportal.cz verze 3.0

29. zář 2009 08:51 #49986
Odpověď od Karri
Návštěvník
Co se týká nabídky pomoci a spolupráce, to komentovat nebudu..
Co se týká Kunena, souhlasím, krom Fenris.cz, kde jsem ji ponechal z jisté piety jsem od použití Kunena upustil a vydal se jinou cestou.

29. zář 2009 12:36 #50005
Odpověď od HonzaKr
Moderátor
Myslel jsem, že stačí dát pouze jednou nabídku a není nutné provádět každý měsíc refresh. B)

:: bývalý člen Joomlaportalu ::

02. říj 2009 21:30 #50138
Odpověď od byss
Začátečník
Je to krása pánové a hoši :-)

Jsem detailista... snad prominete.

Obrázek datumu vlevo vedle názvu článku bych krapet zmenšila (ta šedá taky mi to ruší...) a logo (jeho pozadí), je malinkato světlejší než modrý pruh... stačilo by při uložení loga přidat více na kvalitě a modrá barva by byla shodná. Totéž s barvou u přihlášení.
byss
Když chci odeslat příspěvek, ztratí se mi na tlačítku text odeslat.

Pokud se to zde již řešilo, omlouvám se, ještě jsem neměla čas to všechno přečít :-)
Pokud budete ty obrázky chtít upravit, ráda vám pomůžu :)

05. říj 2009 13:00 #50227
Odpověď od Karri
Návštěvník
Průběžně sleduji, jak se mění hodnocení webů v katalogu a docela bych uvítal, kdyby bylo možno, kromě hodnocení, weby též komentovat, s použitým SOBI2 pluginem to přece není problém a hned by tu bylo živěji...:-)

05. říj 2009 13:07 #50228
Odpověď od HonzaG
Moderátor
No to je jedna z funkcí, které je v plánu od začátku. Jen bych rád, aby každý, kdo přidá svůj web měl možnost komentáře povolit nebo zakázat. ...

Neřešil to už někdo z Vás?

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

05. říj 2009 13:52 #50232
Odpověď od Karri
Návštěvník
To bude potíž, to umí SOBIna implicitně jen z administrace, ne z uživatelského rozhraní - snad jedině doplnit "práskače" (plugin Report) a umožnit tak majiteli nahlásit nevhodný (lživý, urážlivý, poškozující) komentář k záznamu s požadavkem na zablokování...

Powered by Fórum