Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Joomlaportal.cz verze 3.0

22. zář 2009 08:39 #49664
Odpověď od Karel Neugebauer - itx.cz
Nováček
Bo sem to samou radostí že fungují komentáře pod článkem šoupnul tam, tak se opravuju a hážu to sem:



- www.joomlaportal.cz/ke-staeni (chybi Z)
- čas u komentáře pod články ukazuje -2hod
- zrušte captcha protože stejně je to jen pro registrované a zaveďte captcha u registrace

itx.cz - komplexní služby v IT ... hostime.cz - webhosting nejen s podporou Joomla

22. zář 2009 09:03 #49666
Odpověď od Ben
Začátečník
Mám další dva drobné postřehy:

- vrátí se Joomlaportálu stará favikonka? Byla velmi pěkná a v záložkách se podle ní velice dobře orientovalo

- když si ve fóru zvolím možnost zobrazení příspěvků od posledního přihlášení (jak jsem byl ve starém fóru zvyklý), tak mi to zobrazí všechny příspěvky, ne jen ty nové. Zatím jsem bohužel nepřišel na to, jak zobrazit jen ty, které jsem od posledního přihlášení nečetl.

- jinak díky za opravu emailu z diskuze, už chodí správně i s textem příspěvku

22. zář 2009 09:30 - 22. zář 2009 09:31 #49668
Odpověď od David Prchal
Uživatel
Re : Ghost - katalog Neboj už to funguje VirtuArt to opravil :o)

22. zář 2009 09:34 #49669
Odpověď od David Prchal
Uživatel
Fenris napsal:

To byl ftip - bez obav, nejsem dotčen ;)
Krom toho, stejně mnohá tato rozšíření (katalog, ankety, vícejazyčnost, atd) k poslednímu září vypínám... :)



Fenrí .,... :( Proč ??? řekni mě proč Vlastičko ...

PS : Tvůj web mi připadá jeden z mála těch kvalitních - užitečné informae - rady atd ...

22. zář 2009 12:02 #49674
Odpověď od HonzaG
Moderátor
Tak jen pár novinek:
- odkaz - ke-stazeni je už bez překlepu
- stahování souborů a jejich upload funguje. Jen nové musí schválit admin
- nahrávání souborů a obrázků do fóra je také funkční. Sice občas vyskočí hláška o právech, ale upload proběhne.
- V soukromých zprávách by měly jít odeslat pzrávy i lidem s dikaritikou v username. Pokud bude nějaký problém prosím o konkrétní údaje
- a favicon by měl být na svém místě už od včerejška, viz. www.joomlaportal.cz/images/favicon.ico

A to je z výčtu asi vše.

Za nalezené chyby děkuji, za chválu také a pokud najdete něco dalšího, nebo něco na co jsme zapomněli, tak sem s tím. Až bude portál odladěný, chystáme další změny a novinky:-)

Jsem rád, že se líbí katalog, žasem budou klasické weblinks zrušeny a bude používán pouze katalog:-)

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

22. zář 2009 12:25 #49675
Odpověď od H13
Admin
Ahoj,
co se týče favicon, tak mě se taky nezobrazuje (chrome, ff)

možná by ji chtělo přesunout do:
http : // www. joomlaportal. cz/ templates/ joomlaportal/

BTW: nová stránka je na 1, teď ještě slibovaná knížka :-)

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

Powered by Fórum