Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

migrace z 1.7.3 na 2.5.6

22. čvc 2012 23:07 #95808
migrace z 1.7.3 na 2.5.6 od Martin
Začátečník
Zdravim a prosim o pomoc.

provedl jsem upgrade v teto posloupnosti:

1.7.3 -> 1.7.5 ->2.5.0 -> 2.5.6

vse jsem provadel pres FTP

v kazdem mezikroku kontrola dtb a pripadna oprava

a ted k problemu:

1.) Front webu vubec nefunguje = prazdna stranka ( www.cakmk.org )
2.) Admin webu funguje, ale nedostanu se treba do globalniho nastaveni -> zde mi vyskoci chyba 500

hledal jsem vsude mozne, ale reseni stale nemuzu najit :(

poradi prosim nekdo co s tim?

(hosting je na serverech ISOL.cz)

diky

Martin

22. čvc 2012 23:27 #95809
Odpověď od Bong
Moderátor
Jak jste aktualizoval? Pomocí aktualizací v Joomla, nebo jinak? Kontrola databáze myslíte co? V phpMyAdmin, nebo kontrola v administraci Joomly?

1. Zkuste výchozí šablonu. Funguje? Případně hledejte na fóru heslo "bílá stránka".
2. Chyba 500 je chyba serveru. Jaký má váš hosting parametry, je pro J2.5? A znovu, jak jste aktualizoval?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

22. čvc 2012 23:34 #95810
Odpověď od Martin
Začátečník
aktualizaci jsem delal kopirovanim souboru pres FTP (joomla.xml jsem daval do administrace/man.....)

kontrolu dtb jsem delal v administraci Joomla

ad 1 - nejde to ani s vychozi sablonou :(
ad 2 - nevim budu hledat informace

22. čvc 2012 23:45 #95812
Odpověď od Bong
Moderátor
To se nedivte, že máte problémy. Při aktualizaci se držte osvědčených postupů: www.bongovo.cz/component/content/article...lizovat-joomlu-2-5-x

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

22. čvc 2012 23:48 #95813
Odpověď od Martin
Začátečník
ten clanek jsem jeste pred upgrade cetl a nejak nevidim co jsem udelal spatne...

body 1 a 2 mi nesly, tak jsem to delal pres FTP

nahraval jsem tam ne plnou instalaci, ale upgrade - muze to byt tim?

22. čvc 2012 23:57 - 23. čvc 2012 00:14 #95814
Odpověď od Bong
Moderátor
Vám nejde Joomla nainstalovat jako rozšíření? To tedy máte problém s hostingem.

Kopírování přes FTP je možné, ale hrozí problémy. nakopírujte plnou instalaci jako celý ZIP a ten rozbalte, ale tak jste měl postupovat již při prvotní instalaci...

Systémové informace - Práva složek, vše zelené? Nezapoměňte na Správce rozšíření: Pátrání a instalaci rozšíření, stejně jako opravovat v Správce rozšíření: Databáze. Také vymažte cache Joomly.

Na vašich stránkách také dostávám chybu: "503 Service Temporarily Unavailable", většinou to znamená problém s vytěžováním serveru vašimi PHP skripty.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum