Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

migrace z 1.7.3 na 2.5.6

23. čvc 2012 00:18 #95815
Odpověď od Martin
Začátečník
hmmm, tak jsem to tam nahrnul cele (bez instalation), vsechno je vsude zelene a aktualni.

Cache bohuzel pres administraci smazat nejde - opet chyba 500 ... - da se to jeste nekde jinde?

nevim jestli se vratit k zaloze a cele to zkusit znovu, nebo jestli je problem na hostingu ...

23. čvc 2012 00:41 #95816
Odpověď od Bong
Moderátor
Cache lze smazat ve složce Cache...

"Nahrnul celé", to je opět nakopíroval soubor po souboru přes FTP? No zkuste soubory porovnat s originály (compare, synchonizace,...), třeba uvidíte rozdíl, či chybu...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

23. čvc 2012 12:01 #95819
Odpověď od Martin
Začátečník
tak jsem se vratil zpet k zaloze. Bohuzel instalace komponent pres web nejde :( Pokousim se neco dostat ze supportu, ale moc nekomunikuji :(

V Extension Manager: Update vidim moznost update na verzi 2.5.6

ostatni update co tam byly se mi podarilo nasadit. Myslite, ze mam zkusit i tuto variantu upgrade?

diky

23. čvc 2012 13:21 #95820
Odpověď od Martin
Začátečník
UPDATE: instalace komponent konecne funguji - > bylo zakazano cachovani...

otazka je zda nyni tedy updatovat pres "Extension Manager: Update" ?

23. čvc 2012 17:20 #95824
Odpověď od Bong
Moderátor
Použijte co vám nabízí sama Joomla, to bývá nejjístější a nejrychlejší.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

24. čvc 2012 10:24 #95846
Odpověď od Martin
Začátečník
tak bohuzel ani druhy pokus neprosel :( po upgrade pres "Extension Manager: Update" stejny stav jako drive - frontend nefunkcni a nektere nabidky (glob.nastaveni atd) take nepristupne - > chyba 500

Hosting trochu sachoval s pravama, ale jak je videt, tak to nepomohlo ..

Powered by Fórum