Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Šablony pro Joomla! - nejlepší?

23. bře 2012 12:50 #91577
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
ja za sebe doporucim joomlart
gavick pouziva jen joomlarti framework, na kterem sve sablony stavi

asi dle me ale hledate spatne, mel byste hledat ne nejlepsiho vyvojare, ale nejlepsi sluzby = co k sablone dostanu

sablona = vzhled
ale sablona je jen zacatek => nejake vychytane rozsireni vhodne k dane sablone, jaky kod sablona ma (jak je kvalitni, on-page seo, ...), jak je pristupna, ...

musite si rici, co sablona ma splnovat a k cemu hlavne byt (napr joomlart cili hlavne na firemni weby, kdezto nekteri jinni spise na magaziny atd)

Joomla! pro každého

23. bře 2012 13:33 #91579
Odpověď od Jarda Novotný
Začátečník
Chci něco extravagantního, takže od toho všeho by se to mělo odvíjet. Něco jako osobní prezentace.

23. bře 2012 14:47 #91583
Odpověď od klucon
Pokročilý uživatel
Já osobně používám program Artisteer. bohužel placenej, šikovní si ho pořídí jinak, ale to nebudem řešit :-) teď už na stránkách mám vlastní šablonu a nebýt nevalidních rozšíření od joomleague, tak mám asi validní stránky :-)

23. bře 2012 14:49 #91584
Odpověď od martin weinpold
Nováček
Nevim jestli bych tyhle hochy nazyval sikovnymi, ale budiz ...

Jestli chces neco extravagantniho, asi si moc nevyberes ... Ja mam nejradsi Yootheme a Gavick. Ale to jsou takove klasiky ;-)

Az na neco narazis, dej vedet :)

Všechno řeší kulka ...

23. bře 2012 14:54 #91585
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel

klucon napsal: Já osobně používám program Artisteer. bohužel placenej, šikovní si ho pořídí jinak, ale to nebudem řešit :-) teď už na stránkách mám vlastní šablonu a nebýt nevalidních rozšíření od joomleague, tak mám asi validní stránky :-)

Artisteer :lol: Hromady problemu s sablonama vyzvracenyma z tohoto "programu"

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

23. bře 2012 14:56 #91586
Odpověď od Bart
Moderátor
Po bližším prozkoumání se mi zalíbil Gavick a RocketTheme. Který z nich je lepší?

Powered by Fórum