Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Šablony pro Joomla! - nejlepší?

23. bře 2012 11:20 #91565
Šablony pro Joomla! - nejlepší? od Jarda Novotný
Začátečník
Ahoj,

na svůj web bych chtěl zvolit nějakou slušnou šablonu. Který vývojář je nejlepší? JoomArt či GavickPro, RocketTheme, YooTheme nebo další? Jde mě samozřejmě o kvalitu, rychlost, vzhled, inovaci, funkčnost, přizpůsobitelnost atd.. Prostě to nejlepší.

23. bře 2012 11:32 #91567
Odpověď od otkm
Začátečník
Pokud chces to nejlepsi nech si navrhnout sablonu od grafika presne podle potreby a pak si ji nech nakodovat.

23. bře 2012 11:42 #91569
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Doplnim "otkm"
Jen ta vysledna cena bude asi trosku nekde jinde.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

23. bře 2012 11:48 #91570
Odpověď od Jarda Novotný
Začátečník
Chci něco hotového.

23. bře 2012 12:03 #91572
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Tak kazdemu muzou vyhovovat sablony od jineho vyrobce. Nekdo neda dopustit na YooTheme nekdo na neco jineho. Me se libi a pouzivam sablony od Gavicka.
Ale vyjmenoval jste jedny z tech nejlepsich tvurcu sablon, takze tam rozdily nejak zasadni nejsou. Vice mene to je o vzhledu, kazdy tvurce ma svuj styl. No a vy si musite vybrat podle toho o cem ma byt vas web, aby jste tu sablonu nemusel celou prekopavat, ale vyhovovala vam pokud mozno tak jak je navrzena.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

23. bře 2012 12:08 #91574
Odpověď od Ondra
Uživatel
Na poslední dva projekty jsem použil šablony od joomlaplates.com a docela mě baví. Jinak před tim jsem měl nějaký od Rocketu a taky v poho. Podpora 2.5 je už standard a zatim se mi nestalo že by mi nějaká extension template zbořila. Optimalizace pro browsery bezproblémů a co se rychlosti týká tak to bude asi taky trochu o tobě a ne jen o šabloně :-)

Powered by Fórum