Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Šablony pro Joomla! - nejlepší?

23. bře 2012 14:59 #91587
Odpověď od Jarda Novotný
Začátečník
Já jsem si udělal jasno. Půjdu do Gavicka

23. bře 2012 15:06 #91588
Odpověď od klucon
Pokročilý uživatel

prontik napsal:

klucon napsal: Já osobně používám program Artisteer. bohužel placenej, šikovní si ho pořídí jinak, ale to nebudem řešit :-) teď už na stránkách mám vlastní šablonu a nebýt nevalidních rozšíření od joomleague, tak mám asi validní stránky :-)

Artisteer :lol: Hromady problemu s sablonama vyzvracenyma z tohoto "programu"


bejvávalo :-) teď to šlo lehce :-)

23. bře 2012 15:09 #91589
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel

klucon napsal:

prontik napsal:

klucon napsal: Já osobně používám program Artisteer. bohužel placenej, šikovní si ho pořídí jinak, ale to nebudem řešit :-) teď už na stránkách mám vlastní šablonu a nebýt nevalidních rozšíření od joomleague, tak mám asi validní stránky :-)

Artisteer :lol: Hromady problemu s sablonama vyzvracenyma z tohoto "programu"


bejvávalo :-) teď to šlo lehce :-)

Ja nemluvil o tom jak se s tim "programem" dela, ale jak se chovaji sablony z nej vyplivnute. Ono mit validni sablonu neni zdaleka vsechno.
Ale to je jedno, at si kazdy pouziva co chce.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

23. bře 2012 15:17 #91590
Odpověď od martin weinpold
Nováček

ned napsal: Já jsem si udělal jasno. Půjdu do Gavicka

konkretne? :-)

Všechno řeší kulka ...

23. bře 2012 16:14 #91591
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
vy tomu rikate sikovni, ja tomu rikam vychcany - neco upiratit muze kazdy a je to otazka par sekund, ale kdyby takto fungovali vsichni, kdo by zaplatil vyvoj?

kvalita sablony je udesna jak po kodove strance, tak i po designove - vse na jedno brdo

ale pokud vam to vyhovuje, tak si pouzivejte brak, kdyz se vam libi
klidne pouzivejte i kradene programy, kdyz jste diky tomu za sikovneho hrdinu, ale tady s timto chovanim nepochodite, ale mozna na kamarady ve skolce dojem velkeho ajtaka udelate

Joomla! pro každého
Poděkovali: Bart

23. bře 2012 20:48 #91598
Odpověď od klucon
Pokročilý uživatel

ghost napsal: vy tomu rikate sikovni, ja tomu rikam vychcany - neco upiratit muze kazdy a je to otazka par sekund, ale kdyby takto fungovali vsichni, kdo by zaplatil vyvoj?

kvalita sablony je udesna jak po kodove strance, tak i po designove - vse na jedno brdo

ale pokud vam to vyhovuje, tak si pouzivejte brak, kdyz se vam libi
klidne pouzivejte i kradene programy, kdyz jste diky tomu za sikovneho hrdinu, ale tady s timto chovanim nepochodite, ale mozna na kamarady ve skolce dojem velkeho ajtaka udelate


abych tady nebyl veden jako pirát, já si zaplatil domácí verzi za 50$ :-)) uznávám, že s tou šikovností to nebyl příspěvek na vhodném místě...

Powered by Fórum