Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Nekompatabilita se Zaara template?

23. dub 2012 20:28 #92858
Odpověď od Albert
Začátečník
Ale Zaara nemá jazykovou šablonu, nevím, jestli to stačí zkopčit, nebo co :S

23. dub 2012 21:22 #92867
Odpověď od Albert
Začátečník
Dobře, nevíte FAKT někdo co s tím je?

24. dub 2012 13:28 #92885
Odpověď od Albert
Začátečník
OK, vyřešil jsem, do kterého článku mám napsat chybějící body v překladu? Kdyby se to napsalo do překladu, mohlo by to být OK i pro jiné template.

24. dub 2012 13:59 - 24. dub 2012 14:06 #92886
Odpověď od Bong
Moderátor
Překlady nemají nic společného s článkem.

soubory překladu najdete ve složkách administrator/language/cs-CZ/ a language/cs-CZ/ (případně mohou být i ve složce jinde v rozšíření), mají příponu INI a jejich název vám napovídá pro jaké rozšíření jsou určeny.

Pokud vaše rozšíření není přeloženo je třeba použít zpravidla originální anglické soubory z administrator/language/en-GB/ a language/en-GB/ (lze najít v instalaci rozšíření), upravit, přejmenovat a nahrát do příslušných složek češtin.

Teoreticky je sice možné zařadit jazykové řetězce do nějakých "společných" překladů, ale s tím můžete mít velké problémy. Vy se věnujte souboru xx-XX.tpl_shaper_zaara.ini. Ovšem nepřeložené řetězce nemusí být záležitostí pouze šablony samotné, ale mohou patřit k modulům a pluginům dodávaných, nebo instalovaných se šablonou.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

24. dub 2012 20:14 #92901
Odpověď od Albert
Začátečník
Dobře, už melu z posledního, vyřešil jsem část tím, že jsem vytvořil soubor cs-CZ.tpl_shaper_zaara a napsal tam ty řádky (SP_ÚNOR, GOTO_TOP ...). Ale narazil jsem narazil na problém, měsíce bez diakritiky (prosinec, duben) můžu nastavit v pohodě, ale s diakritikou už ne (říjen, únor). Napadlo mně, že by to mohlo být kódováním. Opravdu už se těch chyb chcu zbavit, proč to zase nejde?

24. dub 2012 20:21 #92904
Odpověď od karel
Zkušený uživatel
Tak se jich opravdu zbav.
Ulož soubor v UTF-8 bez BOM (Byte order mark).

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

Powered by Fórum