Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Nekompatabilita se Zaara template?

24. dub 2012 21:01 #92915
Odpověď od Albert
Začátečník
Bohužel, už jsem s rozumem v koncích, zase. Ještě než něco řeknu, ten řetězec SP_ÚNOR ... není anglicky, jak by měl být, ale je česky. Takže ten řetězec nebude tak jak v angličtině. Ten řetězec se řídí obsahem cs-CZ.ini, to je velmi divné. Mám to ověřené ;) ! Takže jsem tam kde jsem byl, mám přeložené řetězce bez diakritiky, ale s diakritikou se to prostě nehne. Tak jako předtím :( .

24. dub 2012 21:03 #92916
Odpověď od Albert
Začátečník
To rychle nebylo myšleno tak vážně. Je mi líto že to tak berete. Já tu radu opravdu nepochopil a 2., k ničemu to nevedlo, protože se řetězec SP_ÚNOR a další řídí podle cs-CZ.ini

24. dub 2012 21:19 #92917
Odpověď od Albert
Začátečník
např. když: AUGUST, nemyslím SHORT_AUGUST

AUGUST="srpen"
AUGUST="tensrpen"

je řetězec u shaper_zaara:

SP_SRPEN
SP_TENSRPEN

24. dub 2012 22:00 #92918
Odpověď od Bong
Moderátor
Pokud nejste schopen pochopit rady v tomto vláknu, někoho o překlad požádejte. S vaším přístupem k věci to ale může být problém.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

25. dub 2012 13:28 #92934
Odpověď od Albert
Začátečník
Jde tu o to, že jsem si to schopný přeložit si to sám, ale jen přeložení textu v uvozovkách prostě nepomůže. Ten řetězec SP_FEBRUARY a další měsíce se řídí podle souboru cs-CZ.ini. Když napíšu SP_AUGUST="Srp", nic se nestane, ale pokud napíšu SP_SRPEN="Srp" tak to v pohodě jde. Už mi nejde o to, co přeložit ale jak to přeložit. Vypíšu vám obsah, který potřebuji přeložit (co je podtržené, funguje):

SP_LEDEN="Led"
SP_FEBRUARY="Úno"
SP_MARCH="Bře"
SP_DUBEN="Dub"
SP_MAY="Kvě
SP_JUNE="Čev"
SP_JULY="Čec"
SP_SRPEN="Srp"
SP_SEPTEMBER="Zář"
(kdybych napsal) SP_ŘÍJEN="Říj" (nefunguje)
SP_LISTOPAD="Lis"
SP_PROSINEC="Pro"

25. dub 2012 14:42 - 25. dub 2012 14:44 #92937
Odpověď od Jarda
Začátečník
Jsem z toho nějak mimo. Kde jsi vzal v šabloně konstanty typu SP_DUBEN, mělo by tam být snad SP_APRIL. Tudíž SP_ŘÍJEN="Říj" je samozřejmě hovadina.
To jsi nahrával nějakou češtinu k šabloně, která přepisovala její soubory? Pak jsou tyto řetězce nesmysl a překlad někdo dokonil. Buď změň SP_ŘÍJEN="Říj" na SP_RIJEN="Říj" nebo udělej jak jsi začal SP_AUGUST="Říj" a všechny konstanty v šabloně vrať na original tvar typu SP_JANUARY atd.

Tedy shrnu. Najdi v šabloně všechny SP_LEDEN a změň na SP_JANUARY a do souboru překladu napiš SP_JANUARY="Led" atd.

Powered by Fórum