Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

JCE 2.2.9.1 + čeština?

21. lis 2012 20:49 - 21. lis 2012 20:51 #100209
Odpověď od Bart
Moderátor
Očekávám, že ti co tady měli nejvíce keců snad proti všemu, zastoupí Fenriho, kterého asi nemálo naštvali (spolu se mnou). Čekám, že budete překládat nejen hrstku rozšíření (2-3), ale rovnou celou Joomlu a aspoň tak 200 dalších rozšíření (jako on). Pokud ne, tak Vás tu bude hodně lidí nenávidět.
Až budete nabízet 200 překladů zdarma (aktuálních, kompletních atd.), překládat Joomlu a mezitím pracovat tak dejte vědět.
Jo a to, že rozšíření jsou "zadarmo" je taky pěkná blbost.

21. lis 2012 21:13 #100211
Odpověď od Karri
Návštěvník
Ale to se mýlíš, Barte, mě to skutečně neštve, naopak, tyhle debaty mne vždy pobaví, nehledě na to, že se mi vždy zvýší návštěvnost :lol:

21. lis 2012 21:55 #100217
Odpověď od Jarda Kozel
Začátečník
Byly-li zejména poslední tři příspěvky určeny mně, tak si asi stojím na vedení, bo jsem je jaksi nepochopil...... :unsure:

21. lis 2012 22:06 #100219
Odpověď od ma®vays
Návštěvník

JardaKo napsal: Byly-li zejména poslední tři příspěvky určeny mně, tak si asi stojím na vedení, bo jsem je jaksi nepochopil...... :unsure:


myslím, že určitě ne :)

21. lis 2012 23:33 #100224
Odpověď od Alon
Uživatel
"5. A na závěr, pro ty, co mají s mým přístupem morální problém, mám dobrou zprávu - čas vypnutí mých stránek se kvapem blíží "
Tim nechapu, co tim chtel autor rict? Pomstit se tem, co mu za cestiny zaplatili? Nebo tem co mu nedali nic? Nejak nchapu proc to sem autor musel zminovat. K jeho politice a platbam se vyjadrovat take nechci ale musim.

Nekdo se tu ohanel 200 preklady, ktere autor za stovku nabizi, to je sice pekne ale kdyz clovek shani jen jeden na jedno male rozsireni editoru, ktere po tydnu vyprsi a pritom se co chvili vydava nova verze mi prijde absurdni platit kazdy tyden stovku za novou verzi kvuli jednomu rozsireni, ale pokud to autorovi vyhovuje, budiz i kdyz ted rika ze stranky uzavre tak je videt ze to asi neklape.

Co se tyce prekladu zdarma, autora samozrejme velice chvalim a e-mail jsem uvadet nechtel zde, nebot dalsi clovek co si forum precte opet nema k dispozici cestinu, tak proto jsem uplne na zacatku psal, aby se tu cestina zverejnovala na uloznych serverech, kdyz je stejne zdarma a autor ji chce zasilat pres maily. Ale pokud je email nutny samozrejme ho poskytnu je to petrvosa12@gmail.com chtel jsem puvodne jen to, aby meli pristup vsichni ne jen ti co zaslou email a cestinu mohli upravovat vsichni a vyepsovat ji, coz jsem myslel ze je zaklad joomly obecne mit projekt, ktery mohou vylepsovat vsichni zdarma, protoze kazdy ma jinou predstavu o necem nebo kazdy muze vylepsit neco jineho.

22. lis 2012 05:26 #100225
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
Fenris avizoval vypnuti webu jiz pekne davno, takze to urcite neni natruc z teto diskuze
a neverim, co jej znam, ze by nekomu zrusil zaplacene clenstvi (bez kompenzace)

alon: pokud schanite jen jeden preklad na jedno male rozsireni, tak tech par retezcu, co tam je, zvladne pomerne susne prelozit jak google translate, tak verim, ze i vy ci nekdo ve vasem okoli
u jednoho maleho rozsireni sice klidne muze vychazet casto nova verze, ale urcite tam nepribyvaji rezetce k prekladu geometrickou radou

u Fenrise ale najdete prelozene i doplnky, ktere maji radove tisice - ano tisice - rezetcu, a to uz neni otazkou 10 minut

Joomla! pro každého

Powered by Fórum