Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Cashování v Joomle J! 2.5 a problém s AceSEF

17. led 2013 00:20 #102268
Odpověď od Jan Kedvis
Zkušený uživatel

Výsledek čeho? A máte tam výsledek: zakomentujte Options +FollowSymLinks


# Options +FollowSymLinks
RewriteBase /

Stránky běží.

Nikdo vám neříkal ať Cache zapnete, naopak vy jste se ptal kde se zapíná.

Máte pravdu, to byl omyl. Tuto informaci jsem dostal na podpoře v hostingu.

Na testování si zřiďte zvláštní stránky, na ostrém webu se neexperimentuje, tam už máte vědět co přesně děláte. Instalacemi a odinstalacemi zpravidla systém zprasíte natolik, že je lepší začít znova.

To chápu a proto jedu na locale (WAMP). Po spuštění stránek jsem nečekal další komplikace.Navíc na localu nejedou některé komponenty, tak jak mají (např. Gcalendar a další).

...vy nechcete pustit korunu a navíc jste se nikdy nevyžvejknul co bude obsahem a náplní stránek, co tam všechno poběží.

. To jste mě moc dobře neodhadl. Zatím jsem platil hlavně za práci a šablony (a nebyly to drobné). Teď přemýšlím o komponentách. Pokud mě něco zaujme, tak to rád koupím. Pokud vás zajmá co bude obsahem stránek, tak se jedná jen o nejrůznější projekty hrazené z prostředků EU. Jinak se neživím tvorbou stránek (spíše mě to zajímá) a dost často pracuji zadarmo (rád pomáhám). A co vy?

Děkuji za rady.

17. led 2013 01:08 #102270
Odpověď od Jan Kedvis
Zkušený uživatel
Tak jsem to našel. Hotovo.

17. led 2013 02:05 #102272
Odpověď od Jan Kedvis
Zkušený uživatel
Hlavní stranka OK. AceSEF OK. Odkazy na články Fatal error: Class 'JoomFishManager' not found in /var/www/web5/pl-cz.net/pl-cz.net/administrator/components/com_acesef/library/uri.php on line 1527

17. led 2013 02:18 #102273
Odpověď od Cony
Moderátor

Sláva napsal: ...a dost často pracuji zadarmo (rád pomáhám). A co vy?

No já myslím že se stačí podívat jen na počet příspěvků Bonga, třeba jen těch v tomto vlákně ;)
Poděkovali: Jan Kedvis

17. led 2013 09:55 #102276
Odpověď od Jan Kedvis
Zkušený uživatel
Takhle jsem to nemyslel. Vím, že tu Bong hodně přispívá, ale zajimalo mě, zda se i Joomlou živí? Cením si toho, že mi zde radí i když si občas i trochu zbytečně rýpne. Přesto k němu přistupuji v pohodě a pokaždé i poděkuji. Myslím, že teď by bylo lepší opustit tuto věc a zaměřit se spíše na odpověďi na položené otázky v tomto vlákně (pokud to jde). Jestli můžete i vy přispět, tak moc děkuji.

Poslední problém. Změnil jsem # Options +FollowSymLinks
RewriteBase / a vše vypadalo OK (stránky běželi). Teď zase problém. Bšiml jsem si, že běží jen hlavní strana a teď už ani ta neběží.

Hláška Fatal error: Class 'JoomFishManager' not found in /var/www/web5/pl-cz.net/pl-cz.net/administrator/components/com_acesef/library/uri.php on line 1527

17. led 2013 11:34 #102281
Odpověď od Cony
Moderátor
Podle té hlášky se neustále točíte kolem JoomFish, který jak jste psal jste již odinstaloval, ale nekorektně. Zkuste si Joomlu opravdu od JoomFish pročistit, v AceSef vypnout plugin pro JoomFish, nebo bude mít AceSef někde nastavení zda se JoomFish používá, nebo ne.
Poděkovali: Jan Kedvis

Powered by Fórum